Хочете травневого меду – готуйте гроші!

8 Червня в 12:58  0  1117

АктуальноХочете травневого меду – готуйте гроші!

Пологівські пасічники почали відкачувати травневий мед, який вважається найціннішим. Говорять, що цього року, порівняно з минулим, його більше. Але на вартість це не вплинуло. Перший мед завжди відрізнявся дороговизною.


Сьогодні на ринках міста за бутель травневого меду просять 400 – 550 гривень. Зібраний він в основному із квітів акації та квітів фруктових дерев. Такий мед відрізняється відмінними смаковими якостями та приємним духмяним ароматом. Самі ж продавці, оправдовуючи завищені ціни на перший мед, роблять наголос на його лікувальних властивостях.


Пологівець Сергій Шапошніков – досвідчений бджоляр пояснює що дорога ціна на травневий мед через його малу кількість і його здатність не кристалізуватися. Мед залишається у рідкому стані за рахунок більшої кількості фруктози у ньому. А корисні властивості має в собі будь-який мед.


Користь меду визначається основними трьома ферментами, які бджоли добавляють у нектар. Це: діастаза, каталаза і інвертаза. Чим більше такого ферменту добавить бджола у мед, тим він буде кращий.

 

Зараз на пасіці проводяться планові роботи з розвитку бджолосімей, і вже почалась підготовка до наступного медозбору. На черзі збирання меду з квітів липи і різнотрав’я.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)