Траса Запоріжжя-Маріуполь «закіпає»! Есть фото Есть видео

14 Серпня в 14:28  0  2047

На районіТраса Запоріжжя-Маріуполь «закіпає»!

Над відновленням автошляху Н-08 майже цілодобово у дві зміни працюють чотири підрядні організації. Завдання Президента Зеленського: встигнути здати об’єкт до 10 жовтня. Дорожники в тонусі, обіцяють встигнути. А новий дорожній одяг виготовляють сучасним техностилем.

 

 

З початку серпня роботи почали проводити у дві зміни, майже 24 години на добу. Виробничі процеси не зупиняються навіть вночі, адже підрядники зобов’язались завершити проект до 10 жовтня. На об’єкті працюють 10 спеціалізованих бригад, загалом залучено вже понад 350 працівників, задіяно 110 одиниць дорожньо-будівельної техніки.

 

На ділянках проекту реалізований величезний обсяг робіт. Біля міста Оріхів відфрезеровано понад 4 км старого асфальтобетонного покриття, на ділянці довжиною 1 км влаштували ЩПС, укріплену цементом. На майже 4 км влаштували верхній шар асфальтобетонної суміші з ЩМА-20.
Біля Поліг, де роботи тільки-но розпочалися, відфрезеровано 4,5 км старого покриття.

 

Біля смт Розівка знятий старий асфальт на відрізку 8,6 км, майже на 6 км влаштований шар ЩПС під регенерацію, сама регенерація проведена на 3 км. Крім того, більш ніж на 1 км влаштований вирівнюючий шар АБС.
До речі, пологівці, які днями проїжджали трасою, повідомляють, що ділянку з Оріхова до повороту на Вербове вже відремонтовано.

 

Трудові сили пологівців задіяні у дорожній справі

 Олег ШЕРЕВЕРОВ, прораб підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» (м.Маріуполь):

 

- Під час ремонту траси Н-08 використовується арсенал сучасних технологій дорожнього будівництва, зокрема технологія «холодного ресайклінгу». Асфальтобетонна суміш містить модифікований бітум, що покращує експлуатаційні характеристики покриття. Гарантійний строк експлуатації нового дорожнього одягу 10-12 років. Якість робіт по завершенню буде перевіряти Служба автомобільних доріг та київська фірма «Дорякість».

 

В робочому процесі ТОВ «Альтком» беруть участь близько 100 працівників, серед яких місцеві жителі найближчих населених пунктів (Пологи, К.Роздори, Більмак) та понад 40 одиниць техніки. Робочий процес наших бригад триває з 7:00 до 19:00. Перерву на обід ми влаштовуємо майже на виробництві, залучаємо виїзну польову кухню. Працюємо в потужному режимі, якщо вкладаємось у графік, влаштовуємо один вихідний день – неділю.

 

Як розповів Олег Олексійович, 60 відсотків основних робіт (а саме 22 км - від К.Роздор до Більмака) їхня організація вже виконала. За тиждень сподіваються цю частину завершити. А от від Роздорського перехрестя до повороту на Пологівський ОЕЗ роботи тільки починаються. Наразі триває процес зняття 10 см шару старого асфальту і укладка нової сучасної суміші шаром у 18 см. Відпрацьований матеріал старого покриття дорожники використовують на будівництво узбіч, ширина яких 2 метри. Також ними буде виконуватись дорожня розмітка і встановлення нових дорожніх знаків.

 

 

Спецоперація: встигнути до 10 жовтня!
Президент Володимир Зеленський поставив чітке завдання дорожникам - пришвидшити відновлення стратегічно важливої траси Н-08. До вказаної дати потрібно відфрезерувати ще 450 тис. квадратних метрів старого асфальтобетонного покриття, облаштувати 150 тис. квадратних метрів основи дорожнього одягу зі ЩПС, обробленої цементом. А на 94 тис. квадратних метрах провести регенерацію конструктивних шарів.

 

Чи потрібні ці перепрошення? Але все одно приємно
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.
Тримаємо кулачки за вас, дорожники! Не підведіть. І давайте на інші шляхи!

 

Автор: Людмила СОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

96
Супер
6
Сміх
5
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)