Стало відомо, коли запрацює громадський транспорт

7 Травня в 12:40  0  2607

На районіСтало відомо, коли запрацює громадський транспорт

Майже весь громадський транспорт з деякими обмеженнями запрацює з 22 травня, і тільки дата запуску метро залишається невідомою.

 

До дня закінчення карантину 22 травня використання громадського транспорту буде обмежене і в цій сфері різких змін не буде. Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі 1+1.

 

"Якщо ми говоримо про ширше коло, яке зможе використовувати громадський транспорт, то це вже після 22 травня", - сказав він.

 

За словами Криклія, після 22 травня Україну очікує "нова реальність" - тотальний масковий режим, обов'язкові температурні перевірки в місцях великого скупчення, постійна дезінфекція.

 

Разом з тим, коли запрацює метро, в Міністерстві інфраструктури поки не говорять.

 

"Досить важко буде в метро на рівні вагонів контролювати, скільки людей зайшло. Щоб організувати цей процес перевірки та такого важливого необхідного контролю, то це вимагає певного часу і організації. Тому теж на 22 (травня - ред.) ще точно ніхто не готовий", - говорить Криклій.

 

У київському метрополітені також не знають, коли їм дозволять працювати. Єдине, що там сказали, що до роботи в будь-якому форматі готові.

 

"Метрополітен досить мобільне підприємство, хоч і здається, що у нас така масивна інфраструктура. Ми чекаємо конкретного рішення для того, щоб організувати роботу згідно з тим рішенням. Ми утримуємо всю інфраструктуру метро в належному стані, щоб після прийняття рішення на наступний день вже в передбаченому алгоритмі почати роботу", - пояснила прес-секретар Київського метрополітену Наталія Макогон.

 

Як повідомлялося, наступний робочий тиждень в Україні почнеться з пом'якшення карантину. Знову зможуть працювати деякі види бізнесу. Серед них адвокати, нотаріуси, перукарні і літні майданчики кафе.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
10
Сміх
14
Жах
28
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)