Він - його транспорт, друг та хобі Есть фото

20 Квітня в 11:25  0  966

АсортіВін - його транспорт, друг та хобі

Курортне містечко Бердянськ. Він знає його дороги, вулички з провулками напам'ять, адже їздить по них з 2-3 років. Тоді малий Артемко просто любив свій велик, любив їздити на ньому, однак подорослішав, зрозумів: це ще вигідно та зручно.


- На велосипеді можна швидко дістатися крізь пробки і дорожні негаразди нашого славного містечка. З часом я став не тільки користувачем, а, так би мовити творцем цього транспорту. Все почалося з пробитої камери. Сам зробив колесо, потім кермо, каретку, так поступово привів до ладу свій велосипед «Турист», - розповідає бердянець Артем Данилов.


З нуля свій перший велосипед Артем зібрав у класі 8-9. Придбав за 200 грн. раму, за зиму перемив усі частини в бензині, зібрав його як слід, вклав на той час у велосипед 420 грн. Зробивши, почав їздити, потім підвернулися ще рами і … Сьогодні Артем може зібрати найкрутіший велосипед.


- Я завжди починаю збірку велосипеда з нуля, щоб бачити, які запчастини можуть підійти більше, які менше. Вже після того, як транспорт ставиться на колеса, з'являється абрис кольору фарби, яку я на нього нанесу. Це як картини Рембрандта Харменса ван Рейна, тільки замість полотна і масла - метал і фарба. Наступні свої творіння я збирав на замовлення друзів, знайомих або просто людей з мого міста. Бувало, просто робив капремонт або фарбував, як цього хочуть власники. Всього я зібрав з нуля 15 велосипедів, а з іншими ремонтними роботами загалом виходить близько 30, - розповідає із захопленням про свою роботу Артем.


Зібрати велосипед на сьогодні вартує від 2500 до 3000 тис. грн. Все залежить від деталей та запиту замовника.


З велосипедами у хлопця пов’язано чимало кумедних, а інколи небезпечних та досить необдуманих випадків. Як розказує Артем, колись, бувало, стрибали на велосипедах з гаражів. Адреналін, все таке, в результаті впав, подряпав пів лиця до м'яса. А ось плигнути з мосту в море на велосипеді взагалі було мрією. Ну, що скажеш? Хлопці! На щастя, велосипед старався завжди уберегти свого відчайдушного господаря від важких травм.


До речі, сам Артем теж підтверджує спостереження про те, що, велосипеди, як і домашні тварини, схожі на своїх хазяїв.


- Наприклад, про характер людини, може розповісти колір, у який пофарбований велосипед. Мені здається, що схожість є особливо у тому випадку, якщо за транспортом доглядають. Якщо людина придбала велосипед, їздить на ньому, любить техніку, стежить за нею, то і її двоколісний виглядає гарним. Якщо ні, то у нероби і велик такий самий, - звертає увагу Артем Данилов.


Варто зазначити, що хлопець ставиться з повагою не тільки до свого велосипеда, але й до тих, які збирає на замовлення. Це для Артема не тільки хобі та гарний спосіб заробити, але й втілення його суті, як майстра, як людини терплячої, творчої та захопленої. Так, розбираючи історію Артема Данилова, починаєш розуміти, що звичайний двоколісний транспортирний засіб знаходить зовсім інший зміст.Більше про велосипеди, велодоріжки в Пологах, вплив на здоров'я та ціни на «залізного» коня, читайте у свіжому номері Газети від 19 квітня.

 


 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)