Воскресенці здивували новою традицією

14 Березня в 11:11  0  848

На районіВоскресенці здивували новою традицією

Останнім часом часто можна було почути розмови про те, що відмінятимуть на державному рівні жіноче свято «8 березня». А чи задумувався хтось над тим, що у багатьох жінок нашої країни це єдиний день, коли вона має повне право почувати себе жінкою. Може розраховувати на увагу та подарунки від чоловічої статі, хоча б у вигляді гілочки мімози чи тюльпанів, не говорячи про щось більш коштовне. Є певна частина жіноцтва, які самі влаштовують собі свята розуміючи, що їм нічого «не світить». З цього приводу стає сумно.

 

Але не все так погано, адже в трудових колективах жінок вітають напередодні свята вітальними листівками, подарунками, приємними сюрпризами. А от як бути тим, хто не працює?

 

Традиційно в населених пунктах проходять святкові концерти. Наприклад, у Воскресенській громаді 8 березня одночасно у двох будинках культури – Кінськороздорівському і Воскресенському пройшли святкові концерти. До речі, проводити святковий концерт саме 8 березня у Кінських Роздорах стало вже доброю традицією. Але те, що відбулося напередодні свята, тобто 7 березня, здивувало багатьох.

 

Голова громади Микола Гузенко запропонував привітати жінок громади подібно того, як це відбувається в деяких містах. Завчасно замовили в друкарні листівки – календарики з привітанням, закупили повітряні кульки, та тюльпани. І з цим «скарбом» поїхали вітати жінок громади. Звичайно у святково-вітальну подорож вирушила керівник СБК с. Воскресенки Людмила Кравцова та представники СБК с. Кінські Роздори Шило Анастасія та Колісник Валерія.

 

Привітання почались із найвіддаленіших населених пунктів громади с. Лозове та с. Магедово. Проїжджаючи вулицями авто зупинялось, коли на їхньому шляху траплялись жінки. Їм дарували квіти і листівки, а дівчаткам – повітряні кульки. А ще звучали чудові пісні у виконанні представників культури. Жителі цих сіл радо зустрічали гостей. Зазвичай віддалені села оминають своєю увагою. Найкраща пропозиція – приїхати у сусіднє село на концерт, а тут таке диво! Тож, гарний настрій для жіноцтва був забезпечений, не дивлячись на те, що майже всі кого зустріли були зайняті впорядкуванням свого подвір’я і прилеглої території.

 

Так що, шановні чоловіки, дивуйте своїх жінок приємними сюрпризами, робіть їх щасливими, а вони відплатять вам взаємністю. Адже життя таке коротке…

 

студентка 2 курсу факультету журналістики 

Харь Аліна

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)