У Пологах запрацював віртуальний базар

15 Квітня 2020 17:32  0  5394

На правах рекламиУ Пологах запрацював віртуальний базар

У пологівському сегменті Facebook з’явилася нова загальнодоступна група, яка може стати віртуальною альтернативою ринкам та магазинам, закритим у зв'язку з карантином

 

Розміщення на он-лайн майданчику безплатне для всіх учасників.

 

За кілька днів група “Торгівельний центр "ПОЛОГИ” зібрала близько 700 учасників. Кількість щодня зростає і це пояснюється тим, що іншого шляху у підприємців немає. Серед учасників групи – покупці та продавці, фермери та власники торгових точок, що поставляли свою продукцію на ринки.

 

Серед учасників є ті пологівці, які пропонують послуги з ремонту приміщень, печуть паски, продають собаку чи авто та інше.

 

Учасники обмінюються інформацією про товари, ціни та спосіб доставки, публікують фото та номери телефонів. Причому продавці не підвищують ціни, а тримають їх на ринковому рівні. Більшість, пропонують доставку. Найбільш затребувані товари сьогодні - м’ясо, сало, копченості, риба та продукти глибокої заморозки.

 

Також у групі покупці знаходять тих, в кого зазвичай звикли купляти товар на ринках міста, наприклад, дядю Петю з м’ясом чи Колю з ковбасой. Такий віртуальний бізнес взаємовигідний для обох сторін.

 

Малий бізнес зазнає менших втрат, ніж було би під час карантину, містяни економлять на покупках та зайвий раз не виходять з дому.

 

Приєднуйтесь, пологівці.

 

Підтримуйте один одного. Сьогодні це важливо.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)