Торгівля на проїзній частині та землю Московському патріархату: за що голосували депутати (ВІДЕО) Есть фото Есть видео

24 Січня в 15:07  0  2149

Події містаТоргівля на проїзній частині та землю Московському патріархату: за що голосували депутати (ВІДЕО)

Сьогодні, 24 січня, пройшла десята сесія Пологівської міської ради. Із 39 питань, винесених на голосування депутатам, 34 - були прийняті одноголосно шляхом пакетного голосування. Раніше вони пройшли обговорення на робочих комісіях.


Чи бути торгівлі на проїзній частині ?

Окремо депутати розглянули питання про впорядкування дрібнороздрібної торгівлі сільськогосподарською продукцією в місті Пологи. А саме, торгівля по вулиці: Єдності (стометрівка), Привокзальна, Магістральна, Стадіонна, Історична, Східна, мікрорайон Пологи - 5, Дружби. Термін попереднього дозволу закінчився, новий депутати продовжили до 31 грудня 2020 року.

Від частини депутатів надійшла пропозиція про відтермінування дозволу на торгівлю саме по “стометрівці”, зважаючи на розташування торгових прилавків на проїзній частині вулиці. Пропозиція не була підтримана більшістю голосів, голосуванням вирішено продовжити торгівлю на цьому місці ще на рік.

Проголосували депутати за передачу будівлі будинку культури бригади №2 села Басань до комунальної власності Пологівської ОТГ. Це майно не увійшло до статутного капіталу ТОВ “Романцови і Ко”.

 

Чи віддали землю церкві “Московського патріархату”?

 


 

Найбільше суперечок між депутатами виникло через питання про передачу у постійне користування земельної ділянки по вулиці ім. Сацького Українській православній церкві при храмі Покрови Пресвятої Богородиці.

 

На розгляд даного питання завітали місцеві активісти - члени самооборони, військовослужбовці, члени козацької організації. Як висловились самі громадяни, занепокоєні вони через належність даної церкви до Московського патріархату, висловили своє невдоволення щодо передачі землі у “ворожі” руки. Особисту думку з цього приводу висловили містяни та депутати:

 

Шляхом поіменного голосування більшістю депутатів, землю все ж таки вирішили передати у користування релігійній громаді.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

35
Супер
11
Сміх
20
Жах
54
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)