Пологи мають свій талант і навіть свою пісню! Есть видео

25 Травня в 14:29  0  2761

Знай нашихПологи мають свій талант і навіть свою пісню!

Наше місто талановите, і цьому є підтвердження. Днями пологівець Володимир Тоцький записав пісню та відзняв відеокліп на безперечний хіт про Пологи. Композиція стала своєрідною сторінкою історії про рідний край виконавця, місця, якими славиться Пологівщина та буденне життя, красу якого більшість просто не помічає. Це і залізниця, і Парк залізничників, і Пологівський ОЕЗ, і ГДК «Мінерал», і річка Конка, і зона відпочинку «Бублик», та безліч місцин, які приваблюють гостей нашого міста.

 

Лише за три дні відеокліп на пісню «Пологи» набрав більше тисячі переглядів на youtube. До речі, Володимир дуже вдячний у допомозі Денису Калініченку, який знімав та монтував відео. Вони самотужки вигадали сюжет кліпу. Героєм відео став сам виконавець, Володимир, проявивши свої акторські здібності.

 

- Працювати над цією піснею я почав ще навесні, текст написав приблизно за тиждень, і за три дні ми відзняли кліп. Наше місто – чарівне, то чому б йому не присвятити пісню? Особливо у такі тяжкі для країни часи, коли у будь-який момент все може знищити ворог, слово - живе, і у Поліг буде своя історія, покладена на музику, – розповідає Володимир.

 

Він зізнається, що писати пісні – це його хобі, і заробляти на цьому він поки що не планує. Його батьки пишаються, що зростили такого талановитого сина, і вся рідня підтримує Володимира у творчості. До речі, працює він електромеханіком на залізниці, і така робота не заважає йому займатись улюбленою справою – співати.

 

По секрету, Володимир записав вже не одну пісню для своєї коханої, і відзняв не одне відео разом із товаришем Денисом, у тому числі і весільне. Пологівщина має пишатися такою талановитою молоддю! Газета «Районка» бажає талановитим землякам процвітання, натхнення, втілення нових ідей у життя і, безперечно, миру!

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)