У Пологах з’явилась громадська організація військово-спортивного багатоборства «ТИТАН»

15 Вересня 2019 13:20  0  2946

На правах рекламиУ Пологах з’явилась громадська організація військово-спортивного багатоборства «ТИТАН»

"Військово-спортивні багатоборства" (далі ВСБ) - це спортивно-технічний і прикладний вид спорту, створений в кінці 90-х років в Україні. Входить до "Переліку видів спорту, що визнані в Україні" та є неоліпійським видом спорту. В даний час ВФВСБ має свої структурні підрозділи в 17 областях України.

 

Основна мета діяльності організації – задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, спортивних та інших спільних інтересів членів Організації та сприяння розвитку військово-спортивних багатоборств на території України, підвищенню ролі цього виду спорту у всебічному і гармонійному розвитку особистості, зміцнення здоров'я, формування здорового способу життя. Військово-патріотичне виховання дітей та молоді, пропаганда здорового способу життя і сприяння підготовці молоді до служби у лавах Збройних Сил України.

 

Відтепер і у Пологах можна займатися цим видом спорту у бійцівському клубі «ТИТАН». Засновник та тренер клубу Іван Олегович Безверхий, інструктор та суддя першої категорії, кандидат у майстри спорту України, п’ятиразовий чемпіон України, срібний призер чемпіонату світу та Євразії.

 

При клубі працюватиме школа «Військово-спортивного багатоборства», яка є офіційним структурним підрозділом та має державну підтримку, а отже спортсмени бійцівського клубу можуть брати участь у технічній поясовій атестації згідно з положенням дисципліни з військово-спортивного багатоборства у районних, обласних, національних, міжнародних змаганнях і отримуватимуть відповідні спортивні розряди і звання.

 

До школи оголошено набір хлопчиків від 6 років, які мають довідку від лікаря, що не мають протипоказань до спорту. Працюватиме клуб 6 днів на тиждень у районі Пологи - 5, біля БК «Гірник». У одній групі буде до 10 діток, усього планується 4 групи. З кожним майбутнім спортсменом буде укладено договір, в якому зазначаються положення і права учнів, відповідальність тренера, гарантує присвоєння спортивних розрядів за умови досягнення гарних результатів. За більш детально інформацією звертайтеся до тренера Івана Олеговича Безверхого за телефоном 066-755-25-25.

 

Підтримуйте здоровий образ життя!!!

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)