Випускників шкіл запрошують пройти тестування, аби визначитися з професією

16 Травня в 09:03  0  627

На районіВипускників шкіл запрошують пройти тестування, аби визначитися з професією

Державна служба зайнятості починає загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та учнів старших класів, яка допоможе молоді визначитися з найбільш придатною для них професією.


Тестування з визначення своїх здібностей і схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти в будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні. У тому числі і в Пологівському центрі зайнятості.

 

- Якщо ви не визначилися з вибором майбутньої професії, ваші можливості не співпадають із планами, або ви не впевнені у вибраному фасі, є простий і доступний спосіб перевірити себе. Пройдіть тестування на профорієнтацію, у цьому допоможуть тест на профорієнтацію Дж. Холланда, Магеллана та інші. Отримайте результати тестування, а за індивідуальною консультацією можете звернутися до фахівців з профорієнтації Пологівського районного центру зайнятості, - зазначають в ЦЗ.

 

Саме тестування абсолютно нескладне, але дуже корисне. Адже за даними міжнародних експертів, близько половини випускників працює не за фахом, а кожен третій йде міняти професію відразу після закінчення вищого навчального закладу. Тому дуже важливо ще в школі зрозуміти, до чого у тебе лежить душа і продовжувати навчатися саме тій професії, яка відповідає типу темпераменту людини, його індивідуальним схильностям і здібностям.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)