Термостат для вашого авто: Навіщо? Як обрати? Де купити? Есть фото

21 Серпня 2020 11:11  0  576

На правах рекламиТермостат для вашого авто:  Навіщо? Як обрати? Де купити?

Не дарма термостат відповідає за контроль температури двигуна в автомобілі. Його назва красномовно вказує на свій прямий функціонал - термо. Без вправної роботи цієї важливої деталі у вашому авто, рух просто неможливий, хіба що на евакуаторі до найближчої СТО.

 

Маленький, але важливий
Термостат системи охолодження це невелика за розміром деталь автомобіля, яка контролює роботу двигуна, просто кажучи, не дає йому перегріватися. Зазвичай автомобілісти про термостат не згадують допоки той не вийде зі строю. На щастя, це абсолютно автономно працюючий пристрій. Якщо зламався, треба замінити.

 

Технічні принципи
Не важливо на яку автівку ви шукаєте цю деталь. Чи то європейське авто, чи то американське, вітчизняне або азіатське - принцип дії термостатів майже однаковий для всіх. Проте деякі особливості конструкції і технічні параметри таки відрізняються, щоб повністю відповідати параметрам двигуна і системи охолодження.

 

Корпусні і безкорпусні
У більшості випадків термостат продається без корпусу: при установці необхідно розібрати місце його розміщення, вийняти старий і встановити новий. Але деякі виробники пропонують вже встановлені в розподільний корпус термостати, які при установці потрібно підключити до відповідних патрубків системи охолодження.

 

Додаткові пристрої
На сучасних автомобілях термостати можуть оснащуватися додатковим термодатчиком і підігрівачем, що працює в парі з електронним блоком управління. На середніх оборотах двигуна температура охолоджуючої рідини підтримується на більш високому рівні, а при максимальному навантаженні включається додатковий підігрів, і термостат спрацьовує раніше, що дозволяє зменшити температуру антифризу приблизно на 10 °С. Таке рішення дає помітну економію палива.

 

Габарити і розміри
Для термостатів мають значення діаметри малого клапана, «тарілки» і висоти. Для корпусних моделей вказуються розміри патрубків, їх довжина і кути нахилу.

 

Комплектація
У більшості випадків термостати продаються разом із прокладкою ущільнювача зі спеціальної гуми, стійкої до впливу антифризу.

 

Як вибирати потрібний термостат
У разі поломки краще підібрати ідентичний термостат, звернувшись до менеджера інтернет-магазину автомобільних запчастин https://japan-cars.com.ua, надавши також VIN-код свого авто. Продавець обере запчастину потрібних розмірів і уточнить можливість роботи в одному тепловому режимі.

 

Купуйте в надійних місцях продажу і нехай ваш автомобіль працює як швейцарський годинник!

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)