Термін підтвердження бенефіціарів подовжили на два місяці

8 Жовтня 2021 13:11  0  915

На Вкраїні та у світіТермін підтвердження бенефіціарів подовжили на два місяці

Верховна Рада прийняла рішення про подовження терміну розкриття бенефіціарів на два місяці. Розкрити бенефіціарів потрібно всім юридичним особам. Документи необхідно здати держреєстратору.

 

Нагадаємо, попередній термін здачі необхідних документів був оголошений 10 жовтня 2021 року. Всім юридичним особам необхідно розкрити бенефіціарів. 

Оновити відомості про бенефіціарів та структуру власності компанії. Якщо ж цього не зробити – очікує штраф у розмірі від 17 тис до 51 тис грн.

 

Згідно з Законом України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" № 361-IX від 06.12.2019 року, всі юридичні особи від 11 липня  мають оновити відомості про бенефіціарів та структуру власності компанії.

 

Кого це стосується
Як повідомляє Міністерство фінансів України, кінцевий бенефіціарний власник для юридичних осіб – це будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність юридичної особи, зокрема через ланцюг контролю або володіння. Водночас КБВ не може бути особа, яка лише формально володіє 25% і більше статутного капіталу, але є комерційним агентом, номінальним власником або номінальним утримувачем, або лише посередником щодо такого права.

Питання розкриття своїх бенефіціарів стосується всіх, хто здійснює фінансові операції та кого немає у спеціальному переліку звільнених від обовязку розкриття інформації.

 

На ФОП вимога розкриття бенефіціарів не поширюється, адже вимога розкриття стосується ситуації, коли потрібно виявити саме фізичну особу, яка отримує вигоду від діяльності юридичних осіб.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
7
Сміх
5
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)