Підстригтися, випрати чи скористатися послугами швачки, пологівці можуть у терцентрі

20 Лютого в 09:00  0  1121

На районіПідстригтися, випрати чи скористатися послугами швачки, пологівці можуть у терцентрі

З 1 січня 2020 року відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги є структурним підрозділом територіального центру соціального обслуговування Пологівської міської ради і надає соціальні послуги всім мешканцям району. За словами завідуючої відділенням Ірини Добровольської, не всім пологівцям відомо про перелік якісних і недорогих послуг, які надають працівники терцентру.

 

Сьогодні на обліку у відділенні перебуває 795 пологівців. Послуги соцобслуговування терцентр готовий надавати всім громадянам, які того потребують: людям похилого віку, інвалідам, хворим, тим, хто опинився у складних життєвих обставинах, внутрішньопереміщеним особам, учасникам АТО і їх сім'ям.

 

Тут безоплатно можна отримати одяг, предмети побутової гігієни, продовольчі та промислові товари. На платній основі надаються швацькі, перукарські, пральні послуги.

 

Пральна послуга передбачає прийом білизни, одягу до 5 кілограм на одну людину, прання та прасування.

 

Дар’я Льогких надає перукарські послуги на дому. Послуга передбачає тільки стрижку без миття голови. За бажанням у неї можна зробити і модельні зачіски.

 

 

Швачка Ірина Фенько - майстер ремонту та пошиву одягу, білизни. Одна послуга дрібного ремонту одягу передбачає пришивання гудзиків, підшив, розшив одягу, заміну блискавки, укорочення брюк, тощо.

 

Подібні послуги пологівці можуть отримати за соціальними цінами у найкоротший час.

 

Так, наприклад, вартість укорочення брюк становить 29,70 (без банківського збору), заміна блискавки на куртці - 118,80 грн, ремонт підкладки пальто чи куртки - 59,40 грн, заміна блискавки на брюках - 59, 35 грн, пошив наволочки на подушку коштуватиме 19, 80 грн.

 

Охайну зачіску вам зроблять також за мінімальну ціну:

 

- жіноча стрижка коштує 37,00 грн, чоловіча - 26,00 грн.

 

Прання білизни: 1 година прання 5 кілограмів білизни коштує 59,40 грн, півгодини прасування білизни обійдеться у 29, 70 грн.

 

Пологівчанка Валентина Тихоша - колишній працівник терцентру, з власного досвіду знає про послуги, які отримують підопічні установи. Сьогодні вона перебуває на обліку в терцентрі вже більше 10 років:

 

Часто звертаюсь до швачки Ірини Фенько. Вона ніколи не відмовляє, свою роботу робить якісно і швидко. Користуюсь і послугами перукаря, дівчина приходить прямо додому, це зручно. Багато моїх знайомих теж користуються послугами, які надає відділення. Люди задоволені якістю і розцінками. Крім того, постійно відвідую денне відділення терцентру. Там займаюсь лікувальною фізкультурою.

 

Працівники відділення організації надання адресної натуральної допомоги чекають на всіх бажаючих отримати необхідні послуги за мінімальними цінами.

 

Адреса установи: м. Пологи, вул. Чеберка 23, часи роботи відділення: з 8.00 до 17.00.

 

За довідками звертатись за телефоном: 2-36-50

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
4
Сміх
4
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)