Пологівці ще зможуть взяти «теплі кредити» у цьому році

18 Листопада в 10:15  0  347

АктуальноПологівці ще зможуть взяти  «теплі кредити» у цьому році

На засіданні Уряду 8 листопада вирішено збільшити фінансування програми «теплих кредитів» у 2017 році на 100 млн. грн. відповідно. до внесених змін у Державний бюджет України на поточний рік. Відповідний проект рішення Уряду розроблено Держенергоефективності, зважаючи на надзвичайно високу затребуваність програми у суспільстві.

 

В Пологах «теплий кредит» можна оформити в «Ощадбанку» і в «ПриватБанку». Оформити кредити за безпаперовою технологією ,наприклад, від «ПриватБанку» у Запорізькому регіоні вже можна у більш ніж 70 торгових точках, що спеціалізуються на реалізації енергоефективних товарів. Кожен постачальник є перевіреним партнером банку, а оплачувати покупки клієнти можуть за допомогою безпроцентної розстрочки «Оплата частинами» з подальшою компенсацією частини кредиту за рахунок держави.


Як поінформувала Газету Запорізького регіонального прес-офісу ПриватБанку Марія Соболевська, поки що вони не володіють інформацією щодо продовження кредитування у повній мірі. Однак обіцяють поінформувати пологівців про дату та суму, виділену саме на «ПриватБанк».

 

Нагадаємо, програма часткової компенсації вартості кредитів на термомодернізацію та заходи з підвищення енергоефективності в житловому секторі передбачає виплату відшкодування в розмірі 20% суми кредиту для фізичних осіб у разі придбання опалювальних котлів на альтернативних видах палива, 35% – для фізичних осіб для індивідуального утеплення житла, 40% – для ОСББ і ЖБК (за наявності одержувачів субсидій – від 40% до 70%).


В рамках програми «теплі кредити» пологівці мають змогу придбати та отримати в подальшому компенсацію від держави за енергозберігаючі вікна, радіатори опалення, котли та теплоізоляційні товари.


Обсяг відшкодування залежить від цілей кредиту: чим більше заходів мешканці впроваджують, тим більше держава готова їм відшкодувати.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)