В Україні відсьогодні змінюються правила техогляду

2 Травня в 07:15  0  2523

АвтоМотоВ Україні відсьогодні змінюються правила техогляду

З 1 травня 2019 р. в Україні змінюються правила проходження обов'язкового технічного контролю (ОТК). Про це раніше повідомили в прес-службі Головного сервісного центру МВС України.

 

Зокрема, буде змінено формат документа, який підтверджує успішне проходження транспортним засобом техогляду. Паперовий бланк протоколу видаватимуть суб'єктам здійснення обов'язкового технічного контролю (ОТК) в комплекті з самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації.

 

Згідно з пунктом 30.2 Правил дорожнього руху, власник транспортного засобу зобов'язаний закріпити мітку у правій верхній частині лобового скла з внутрішньої сторони, повідомляють в МВС. Очікується, що це нововведення зменшить ризик фальсифікації протоколів ОТК. Також легше буде перевіряти, чи допущено транспортний засіб до участі в дорожньому русі.

 

Незабаром інформацію з самоклейної мітки радіочастотної ідентифікації можна буде зчитувати з відстані за допомогою спеціального технічного обладнання. Зміни у порядку проведення ОТК були затверджені постановою Кабінету Міністрів від 23 січня 2019 року № 46, яку було опубліковано 7 лютого 2019 року і яка набуває чинності через три місяці з моменту опублікування.

 

Якщо власник авто, який підлягає обов'язковому технічному контролю, отримав бланк протоколу ОТК до набрання чинності постанови, він зможе користуватися документом старого зразка до моменту закінчення терміну його дії.

 

Нагадаємо, в Україні на даний момент обов'язковий техогляд для вантажних автомобілів, таксі, автобусів та транспортних засобів, які перевозять небезпечні вантажі. Крім того, техогляд повинні проходити легкові авто, які використовуються в комерційних цілях.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
0
Сміх
3
Жах
38
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)