Чому не можна збивати температуру у перші дні хвороби?

17 Листопада в 09:30  0  543

Здоров'яЧому не можна збивати температуру  у перші дні хвороби?

Згідно з даними лікарів-епідеміологів, з 3 жовтня по 13 листопада зареєстровано 943 випадки ГРВІ і жодного грипу (як і по всій Запорізькій області). Із хворих пологівців 732 особи – діти до 18 років, що зумовлене перебуванням у колективах, де поширення вірусних інфекцій досить активне. Холодна погода хоча й не сприяє поширенню вірусу, однак той факт, що ми звикли переносити хворобу «на ногах», - так!

 

Дехто каже: «Чим раніше почнеш боротися з хворобою, тим краще». Як тільки хтось захворіє, відразу збиваємо температуру. Але, на жаль, «вбити» захворювання у такий спосіб не завжди вдається.

 

Лікарі Пологівського ЦПМСД відзначають: дуже багато пацієнтів займається самолікуванням, ведеться на рекламу порошків від температури і застуди і при перших же симптомах ГРВІ починає їх приймати, щоб збити температуру. Ці препарати, як правило, дійсно дуже швидко позбавляють від усіх проявів хвороби. Симптоми вони прибирають, але саму хворобу не лікують. Адже, коли підвищується температура, організм посилено виробляє антитіла до хвороби.


Головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб наголошує: збивати температуру необхідно, тільки коли вона перевищила позначку у 38 градусів. До цієї позначки - нехай бореться сам організм. Імунітет має запуститися.


А найкраще: захворів – йди до лікаря. Врешті-решт це їх робота, а не ваша!

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)