Театр танцю «Терпсихора» вдало заявив про себе у столиці! Есть фото

20 Грудня в 08:33  0  577

КультураТеатр танцю «Терпсихора» вдало заявив про себе у столиці!

 14 грудня театр танцю «Терпсихора» показав найвищий клас у столиці. Пологівські танцюристи взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Сузір’я України», який відбувся на базі центру культури і мистецтв НАУ.


    На сцені виступили колективи із Київської області, Хмельницька, Вінниці, Маріуполя та інших міст України. Запорізьку область представили наші юні таланти. Як розповіла керівник колективу Тетяна Чернявська, театр танцю «Терпсихора» став лауреатом першого ступеню у номінації «Сучасна хореографія» із танцем «Драйвові дівчата», а також другої премії лауреата у номінації «Народно-стилізована хореографія» із танцями «Ой говорила чиста вода» та «Я дівчина молода».


Журі відзначило не тільки майстерність виконання танцювальних па, але й яскраві костюми пологівських артистів, зазначивши, що вони відповідають назві колективу – театр танцю. І кожен танець був неперевершеною театральною постановкою.


          Чудові відгуки журі та оплески глядачів лише підняли настрій юним танцюристам. Проте сама поїздка була не менш позитивною за сам виступ на фестивалі. Діти були в захваті від подорожі до столиці у поїзді. А прогулянка Києвом надовго лишиться в пам’яті.


- Дітям дуже хотілося відвідати алею Небесної сотні, і ми поїхали на Майдан Незалежності. Серед учасників колективу була дівчинка, яка обіцяла татові обов’язково побувати на майдані і вшанувати пам’ять загиблих героїв. Емоції переповнювали всіх нас! Гуляли ми й по славнозвісному Хрещатику, їздили до Золотих воріт. Це був чудовий день, діти й досі під враженнями від поїздки, - розповіла Тетяна Володимирівна.


    Так, для багатьох дітей це була перша поїздка до столиці. Участь у фестивалі стала можливою завдяки фінансовій підтримці постійних спонсорів колективу та міського голови Юрія Коноваленка. Окрема подяка від керівника «Терпсихори» батькам, які підтримують своїх дітей у бажанні танцювати.

 

 


Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)