Читайте учасниками якого «театру» сьогодні стали районківці Есть фото

22 Лютого в 12:40  0  1049

Події містаЧитайте учасниками якого «театру» сьогодні стали районківці

Як ви гадаєте, чи може такий традиційний елемент одягу, як фартух, стати основою для створення театру для дітей ? Виявляється, що так!


Для розвитку дитячого уявлення, творчості, моторики, фантазії і мислення у Пологівському дитячому садочку «Сонечко» вихователі активно використовують театральні постановки.


Серед різноманіття традиційних видів театру, таких як пальчиковий, настільний, ляльковий, театр масок, вихователі впроваджують нетрадиційні види театру, наприклад - Театр на фартусі.


Сьогодні, 22 лютого, майстер – клас «Театр на фартусі» був проведений вихователем Валентиною Добровольською для батьків своїх вихованців та колег - вихователів.
Журналістам Газети пощастило стати учасниками цього цікавого незвичайного дійства!


Під час даного майстер – класу батьки та педагоги власними руками виготовили декорації та казкових персонажів для театру та спробували власні сили в драматизації казки на фартусі (казка «Колобок», «Ріпка», «Курочка Ряба»). Цікаво, що оригінальною сценою для відтворення казки може стати звичайний фартух! Дорослі залюбки ставали учасниками у відтворенні казок, від чого раділи немов діти!


За словами вихователя Валентини Федорівни такий вид театралізації сприяє розвитку уявлення, мілкої моторики дитини і дозволяє малечі самим створювати сюжети нових казок.


Гадаю, даний вид театру - це можливість весело і цікаво погратися з дитиною, відтворювати театралізовані вистави у будь-який час і у будь - якому місці, тільки б фартух був під рукою!


Шановні батьки, творіть на радість дітям! Творіть свою, нову казку разом з ними!

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)