Селище Куйбишеве стане Таврійським

11 Листопада 2015 12:17  0  2357

Новини БільмакаСелище Куйбишеве  стане Таврійським

У ході обговорення та голосування на засіданні виконавчого комітету і сесії селищної ради куйбишани визначилися з новою назвою. Було прийнято рішення подати пропозицію до Запорізької ОДА про перейменування селища. Секретар Куйбишевської селищної ради Наталія Суржик розповіла, варіантів нової назви було безліч. Пропозиції надходили від істориків, депутатів та місцевих жителів. Робоча група серед інших визначила 5 основних варіантів: Новокам’янськ, Азовськ, Старокостянтинівка, Троїцьке та Таврійське.

 

Організувавши анонімне анкетування серед півтори тисячі опитаних 400 голосів місцеві жителі віддали саме за назву Таврійське. Наталія Петрівна каже, така назва у людей асоціюється з степовою зоною селища, колишніми таврійськими степами. Колись у Куйбишевому існував і колгосп «Таврія», тому скоріш за все саме цей варіант припав до душі жителям селища. Днями пропозицію розглянуть на обласній комісії у Запорізькій ОДА, далі вона буде передана для прийняття рішення до Верховної Ради. За законом результат очікується у тримісячний термін.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)