В «Укртелекомі» планують підвищити тарифи

25 Липня в 09:04  0  433

Ноу-хауВ «Укртелекомі» планують підвищити тарифи

Компанія "Укртелеком" звернулася в Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, з проханням підвищити граничний тариф на фіксований телефонний зв'язок на 14%.

 

Про це заявив директор департаменту корпоративних комунікацій "Укртелекому" Михайло Шуранов, повідомляє УНІАН.

 

Даний тариф в компанії пропонують підвищити з 1 листопада.

 

"Ми звернулися до регулятора (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), - ред.), Оскільки, ви знаєте, що тарифи регулюються, - з проханням розглянути підвищення граничних тарифів. Йдеться про осінь, приблизно листопаді , це в зв'язку з тим, що ростуть витрати і, відповідно, є передумови для підвищення. Зараз найдорожчий пакет коштує 73 грн ", - сказав він.

 

Крім того, Шуранов уточнив, що компанія просить НКРЗІ про підвищення граничних тарифів на фіксований телефонний зв'язок на 14% з 1 листопада в зв'язку з ростом собівартості надання послуги.

 

"Для користувача це відіб'ється у збільшенні вартості тарифу на 3-7 грн", - зазначив він.

 

19 липня стало відомо, що "Укртелеком" запустить пілотний проект з відновлення фіксованої телефонії за допомогою мобільного зв'язку, який передбачає можливість для абонентів, що залишилися без телефонного зв'язку через крадіжки мідного кабелю, користуватися мобільним зв'язком в якості стаціонарної.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)