У Пологах сексшоповські штучки продають як сувеніри

2 Липня в 14:08  0  1839

АсортіУ Пологах сексшоповські штучки продають як сувеніри

В одному з місцевих магазинів промислових товарів помітила дітей років 7-8 які в руках тримали та з цікавістю розглядали інтимні “іграшки”.

 

Товар вільно розташований на прилавках поряд з дитячими сувенірами, кольоровими кульками і різним приладдям для оформлення святкового столу. Як з'ясувалося, діти обирали одноразовий розфарбований посуд для дитячого свята. Не дивно, що їх увагу прикували дорослі іграшки! На упаковці яких білим по чорному було розписано їх призначення!!

 

Коли я запиталася у продавця чому подібний товар лежить разом з іншими, мені відповіли що інтимні предмети у них підпадають під категорію сувенірних товарів. Не заперечують, що це сувеніри для дорослих, але купують їх люди різного віку. До того ж асортимент подібного товару планують розширювати.

 

Зрозуміло, що власники магазину переймаються про прибуток, а хто ж повинен турбуватися про моральне і культурне вихованням підростаючого покоління?

 

При цьому в Україні діє Закон «Про захист суспільної моралі». В даному законі дається визначення суспільної моралі, продукції еротичного і сексуального характеру. Відповідно до Закону, продукція еротичного та / або сексуального характеру повинна реалізовуватися в герметичній упаковці з написом «продукція сексуального характеру, продаж неповнолітнім заборонено».

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)