Дізнайтесь, як діти відзначили своє свято Есть фото

1 Червня в 15:08  0  1082

Події містаДізнайтесь, як діти відзначили своє свято

Хто як не дорослі повинні дбати про дітей які опинились у скрутній життєвій ситуації, і хто як не діти надихають нас, дорослих, на благородні та добрі справи.


Святкова програма до Дня захисту дітей сьогодні підготували і провели вихователі та вихованці Пологівського центру соціально-психологічної реабілітації, викликала масу позитивних емоцій як у гостей так і в самих учасників дійства!


В театральній постановці дівчата та хлопці грали ролі наче справжні професійні актори: приклали всі сили аби повернути викрадене нечистю сонце. Свої таланти демонстрували і в танцях і в співах. Діти були настільки позитивні та радісні, що своїм піднесеним настроєм «запалили» всіх гостей.


Не пройшло свято і без хвилюючих душу моментів:  одна з вихованок центру за станом здоров’я не могла їхати на море з іншими дітьми. Побачити море на власні очі – її давня мрія! Про це дівчинка написала у «листі мрії». Приємною несподіванкою для Олі став подарунковий сертифікат на один день до моря від керівництва закладу.

 


Зі словами вітань та подарунками до дітей звернулись керівники міста та району, працівники бібліотеки та представники місцевих підприємств і установ. Помічник директора ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» Тетяна Яковенко та голова профспілкового комітету Оксана Шатохіна вручили подарунковий сертифікат на бойлер.


Яскраві свята, влаштовані вихованцями закладу вже не перший рік вражають запрошених містян. Приємно відмітити, що не зважаючи на труднощі, що випали на долю дітей, їх очі не перестають випромінювати добро та любов.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА
Фотограф: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)