Свято хорошого настрою! День професіоналів радіо та TV!

16 Листопада в 10:13  0  501

АсортіСвято хорошого настрою! День професіоналів радіо та TV!

Сьогодні в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Це свято всіх українців, які хоча б раз на день слухають радіо, чи дивляться телевізор. І звичайно ж, найбільше святкують ті, хто пов’язаний із цією професією.


Щорічно, 16 листопада, вони приймають на свою адресу вітання! Так, це свято тих, хто по радіохвилях ділиться зі слухачами хорошим настроєм, хто через телеекран тримає всіх у курсі подій, що відбуваються в нашій країні. Користувачі інтернету теж завдячують працівникам радіо, телебачення та зв’язку, адже море цікавої інформації доходять до українців через всесвітню мережу саме завдяки людям «непосидющої», веселої та креативної професії.


Працівники ТРК «Славія» вітають своїх колег по всій Україні, а також приймають вітання на свою адресу! Тож, включаймо свої приймачі і поринаємо в світ музики, розваг та гарного настрою разом із радіо «Славія» на 104,3 FM.

 

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)