8 березня відзначили, що святкуватимемо далі

10 Березня в 10:35  0  1044

Асорті8 березня відзначили, що святкуватимемо далі

На вулиці ще зимно і подекуди пролітає сніг, та хай це не завадить нам по-весняному відзначати березневі свята. Сам початок весни – вже для багатьох свято! Жінки відсвяткували 8 березня, та це лише початок. Перший весняний місяць багатий на свята!


Що святкуватимемо далі:


9 і 10 березня щороку відзначаємо "Шевченківські дні" які потрапляють на роковини народження і смерті поета. До того ж у цьому році святкування річниці народження Тараса Шевченка може останній раз потрапити на будній день. Український інститут національно пам'яті пропонує зробити 9 березня державним святом, скасувавши вихідний 8 березня.


Саме сьогодні в Україні відзначається День державного гімну. Пісня «Ще не вмерла України» була написала ще в середині 19-го століття Михайлом Вербицьким і Павлом Чубинським.


15 березня – Всесвітній день захисту прав споживачів. Кожен з нас має право на безпеку, інформацію і вибір, і потрібно свої права знати і вміти відстоювати.


20 березня, в день весняного рівнодення, ООН в 2012 році заснувала незвичайне свято – День щастя. Крім того, 20-го числа відзначається і Міжнародний день Землі, який покликаний спрямувати зусилля всього людства, щоб захистити і зберегти нашу планету.


21 числа відзначається День поезії – мистецтва, яке існує вже тисячі років і робить наше життя прекраснішим.


І не забудьте, 25 березня відбудеться перехід на літній час, коли Українці переведуть стрілки годинника на одну годину вперед. А це означає, що день буде довший!

 

Весняного Вам настрою і веселих свят!

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)