Пологівцям страшно ходити вулицям міста

4 Травня 2016 20:39  0  3444

Запитай у "РАЙОНКИ"Пологівцям страшно ходити вулицям міста

“На мікрорайоні Пологи-5 вмикають вуличне освітлення лише о 22 годині, при тому, що більшість жителів повертається з роботи з 20:00 до 22:00, коли на вулицях повна темрява. Особливо лякає ситуація біля будинків, що знаходяться в районі заправки. Просимо вас розібратися з цією проблемо, жінкам страшно ходити з роботи і взагалі”.


З цим питанням до журналістів інтернет-порталу rayonka.com звенувся пологівець Сергій. Ситуація з освітленням містян турбує вже не вперше у різних мікрорайонах міста.

 

Ситуацію коментує директор КП “Житло-Сервіс” Олександр Луценко:

 

Графік увімкнення вуличного освітлення у Пологах встановлюється та регулюється “Запоріжжяобленерго”, наше підприємство на це ніяк не впливає. З травня місяця згідно затвердженого графіку світло вмикається саме з 22 години по всьому місту. Єдина система освітлення на яку місто має вплив та можливість коригувати графік - це центральна вулиця Єдності (колиш. Горького). Світло на інших вулицях вмикається автоматично згідно графіку “Запоріжжяобленерго”.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)