Обслуговують багатоповерхівки: світло є - вмикач відсутній. Есть фото

29 Липня в 11:09  0  948

Події містаОбслуговують багатоповерхівки: світло є - вмикач відсутній.

В минулому номері Газети ми публікували звернення жителів багатоповерхівок по вулиці Єдності щодо відсутності прибудинкового освітлення.
В деяких будинках було відсутнє освітлення у дворі, біля під’їздів, у під’їздах. Як пояснив у своєму коментарі заступник міського голови Юрій Вєтров, такі роботи повинна виконувати комунальна служба міста.


Власники квартир по вул. Єдності, 7 вчора ввечері були приємно здивовані. Працівниками КУБ «Житло Сервіс» була полагоджена проводка у під’їздах будинку і встановлені лампочки, як у під’їздах, так і при вході у під’їзд.


- Приємно, що тепер маємо освітлення, але дратує одне: світло вмикається в іншому під'їзді. Це все одно, що вмикач для кухні знаходиться у спальні, або навпаки. Попросила їх зробити вмикач у нашому під'їзді, відповіли, що зробили те, що їм наказано, а щоб зробити у нас вимикач треба особливе розпорядження, тобто ще одна заявка, - розповідає Олена мешканка будинку.

 

Тож, дорогі пологівці, перш ніж звертатись до комунальної служби, на хвилинку уявіть себе електриком, чи водопровідником, чи будівельником чи… , аби врахувати всі дрібниці, стосовно вашої проблеми задля успішного її вирішення.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)