У зоні відпочинку Бублик проводять освітлення Есть фото

6 Травня в 11:17  0  1036

Події містаУ зоні відпочинку Бублик проводять освітлення

Напевно пафосно, однак саме такі слова спадають на думку після новини про те, що по пров. Тихому встановлюють стовпи для проведення освітлення. Раніше о пізній годині зона відпочинку Бублик на відрізку шляху від вул. Сєдова до містка, що веде на село Пологи, була схожа на знімальний майданчик фільму жахів: суцільна темрява і безвість під ногами. Час змін настав. Цього тижня тут встановили 12 стовпів для ліхтарів.

 

Як розповів міський голова Юрій Коноваленко, спочатку у зоні відпочинку планували встановити ліхтарі на сонячних батареях. Але 28 тис. грн. за один ліхтар виявилося занадто дорого. Тому було вирішено провести звичайне вуличне освітлення з електронним реле часу. Тепер після введення проекту в експлуатацію ліхтарі вмикатимуться і вимикатимуться автоматично з настанням сутінок чи світанку.


Як повідомляють у мерії, процес освітлення зони відпочинку затягнувся, адже довелося замовляти проектні роботи по встановленню нової лінії освітлення.


Стовпи встановлені від вул. Сєдова до містка на село Пологи та до галявини, де минулого року проводили свято Івана Купала. Роботи виконує ТОВ «СПМК-199». Вартість робіт – 189 тис. грн.

 

Після завершення установочних робіт мережу мають підключити у Пологівському РЕМі. Балансоутримувачем системи буде КУП «Житло-Сервіс». Тому у випадку, якщо на ліхтарі перегорить лампочка, слід повідомити комунальників, прохають у міській раді.

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)