Життя із хобі: алмазна вишивка як спосіб розслабитися та надихнутися

20 Вересня 2019 07:21  0  4138

ОсобистістьЖиття із хобі: алмазна вишивка як спосіб розслабитися та надихнутися

Світлана Лось постійно живе у русі: займається благодійністю, любить зустрічатися з друзями, працює онлайн та навіть має унікальне хобі - алмазна вишивка.

 

Нещодавно опублікувала у Facebook таке повідомлення:

 

Всім привіт. Давно нічого не публікувала, вирішила нагадати про себе, до того ж, у мене для вас цікаве повідомлення. Всі знають, що я займаюся алмазною вишивкою. Процес, який в роботі не можу показати, тому що це подарунок людині, що читає мої пости. Закінчу роботу і покажу!

 

Зараз виробник полотен для алмазної вишивки, з яким я працюю, надає знижки на замовлення. Тому, кому треба - звертайтеся. Ми можемо замовити Ваш портрет, будь-яку картину, ікону.

 

Під постом відразу посипалися слова підтримки та компліменти. І дійсно: роботи виконані професійно та якісно, повз них точно не можна пройти не замилувавшись!

 

 

Як давно Ви займаєтеся вишивкою?
— Алмазне рукоділля - це не зовсім і вишивка. Швидше - це заняття викладкою мозаїки, коли алмазами (стразіками) викладається малюнок на клейку основу. В результаті виходить картина або фотографія людини. Займаюся приблизно 1,5-2 роки, але просто на дозвіллі як спосіб розслабитися і відпочити. Хобі, так би мовити.

 

Чому обрали для себе саме це заняття?
— Як тільки дізналася про цей вид рукоділля, відразу ж вирішила спробувати: готові результати заворожували своїм блиском і красою! Стандартна вишивка хрестиком мені не подобається (суто моя думка), вишивка бісером - досить дороге заняття, до того ж, не люблю я працювати з голками. А ось алмазна вишивка - це неймовірний релакс, можна повністю зануритися в роботу і не помічати, як пролітає час.

 

У пості ви написали, що готові приймати замовлення. Це ваш заробіток чи, все ж таки, хобі?
— Навіть не знаю, як відповісти на питання, тому що це навіть заробітком назвати не можна, оскільки я з клієнтів беру тільки вартість матеріалу, щоб просто повернути свої витрати. Адже займаюся "алмазкою" суто для душі, а не з метою заробітку. Крім "алмазки" особливо нічим не захоплююся, тому що намагаюся максимально приділяти час основній роботі.

 

А яка найбільша картина, зроблена Вами?
— Усе ніяк не закінчу її, руки не доходять покрити лаком і оформити в рамку. Це зображення вівчарки на тлі природи, її розмір 70х60 см.

 

А чи не плануєте перетворити хобі на постійний вид заробітку, проводити майстер-класи, бути викладачем для дітей?

— Я б з радістю, бо це справжнє мистецтво. Є деякі "хитрощі", які приходять тільки з практикою, є свої особливості в роботі зі стразами... Загалом повчити є чому (та й диплом викладача теж є), але якось не приходило навіть в голову зайнятися цим серйозно.

Світлана — людина, що мотивує рухатися. Тож маємо сподівання, що її роботи матимуть успіх, а натхненна майстриня ще не раз порадує нас своєю унікальною творчістю.

 

Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

34
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)