У Пологівскому районі шукають свідків подій 1917-1921 років

14 Липня в 11:01  0  1171

На районіУ Пологівскому районі шукають свідків подій 1917-1921 років

Цього тижня в кабінеті голови Пологівської РДА відбулося засідання Пологівської районної координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства. Порядок денний був досить насиченим, присутні заслухали доповіді з ряду досить актуальних для пологівців питань. Одним із них стало обговорення Указу Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років».

 

Керівник апарату Пологівської РДА Ірина Браженко коротко нагадала присутнім про цей п’ятирічний період в історії нашої держави, який міцно пов'язаний з новітньою історією. У той час на території України, яка перебувала у складі Російської імперії, тривали революційні події: зміна влади, створення генерального секретаріату, чотири універсали, один із яких проголосив незалежність України, та спроба об’єднання двох територій: Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Як результат - окупація УНР російськими військами, ЗУНР - поляками та угорцями. Як зазначила Ірина Браженко, згідно з президентським указом, ці роки були виділені, тому що події цієї п’ятирічки - перші спроби на території нашої держави проголосити незалежність і самостійність без впливу і контролю Російської імперії.


Які заходи проводяться в Пологівському районі на виконання даного указу? Деталі в свіжому номері газети «Районка» від 19 липня.

 

Про нововведення в законодавстві України присутнім доповіла начальник юридичного відділу апарату РДА Юлія Кулик, яка повідомила про те, що постанова від 21 червня 2017 року № 426 чітко зазначає, що пільги громадян (перевезення та телефонний зв'язок) лягають на плечі місцевого самоврядування. Державна субвенція на ці види пільг вже не передбачена. Присутні також дізналися, що 4 липня 2017 року затверджено постанову щодо створення міжвідомчої мобільної групи із запобігання та виявлення порушень ветеринарно-санітарного законодавства. А отже право проводити перевірки, яке було відібрано у санстанції та ветстанції, тепер буде мати ця структурна одиниця.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)