Кабмін схвалив підвищення вартості електроенергії для українців з нового року

29 Грудня 2020 08:49  0  971

На Вкраїні та у світіКабмін схвалив підвищення вартості електроенергії для українців з нового року

Встановили ціну в розмірі 1,68 грн за 1 кВт-год.

 

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні продовжив строк дії спецзобов’язання на ринку електроенергії для населення, встановивши ціну в розмірі 1,68 грн за 1 кВт-год.

 

“Проект розроблено з метою стабілізації ринку електричної енергії в наступному році та сталої роботи енергетичних підприємств, на які покладено спеціальні обов’язки із забезпечення загальних суспільних інтересів — „Енергоатом“, „Гідроенерго“, „Укренерго“. А також, звертаю на це особливу увагу, для уникнення стрімкого підвищення тарифу на електроенергію для побутових споживачів вже з січня 2021 року”, — сказав в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко.

 

За його словами, якби уряд не ухвалив це рішення, то з 1 січня було би стрімке підвищення електроенергії.

 

“Термін дії чинного ПСО спливає 1 січня. Таким чином у разі неприйняття поданого проекту постанови ціна на електроенергію для побутових споживачів буде формуватися на ринкових умовах, що призведе до різкого більш ніж у 2,5 зростання тарифу на електроенергію для населення вже з січня 2021 року. На разі Міненерго спільно з Нацкомісією та іншими учасниками ринку електроенергії напрацьовує удосконалений сценарій фінансового збалансування ринку електроенергії у 2021 році на наступних роках”, — додав Вітренко.

 

Також він зазначив, що проект постанови передбачає:

 

— Продовження строку дії ПСЗ (спецзобов’язання на ринку електроенергії) до 31 березня 2021 року, встановлення із 1 січня 2021 року до 31 березня фіксованої ціни в розмірі 1,68 грн за 1 кВт-год для населення.

 

Додамо, що наразі ціна на електроенергію для населення становить 90 копійок за перші 100 кВт-год.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
5
Сміх
9
Жах
37
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)