Яблучний спас та День бджоляра: сьогодні у пологівців є два приводи для святкування в робочу суботу

19 Серпня в 11:00  0  1927

АктуальноЯблучний спас та День бджоляра: сьогодні у пологівців є два приводи для святкування в робочу суботу

Сьогодні, 19 серпня, віряни несуть до церкви освятити фрукти та квіти. Зранку відбулося освячення яблук та меду на центральній площі міста.


Сьогоднішній день дуже насичений і особливий – святкуємо Яблучний Спас (Свято Преображення Господнього) та День пасічника.


Тож «Районка» вітає вірян Пологівщини і всіх пасічників з такими теплими і смачними святами!


Щоправда, сьогоднішня субота для багатьох українців робоча – через перенесення робочого дня із п'ятниці, 25 серпня, аби на святкування Дня Незалежності було чотири вихідні поспіль.


У східній християнській традиції у Яблучний Спас церква благословляє новий урожай. Цим святом церква сповідує поєднання в Христі людського і Божого. Це свято – не тільки освячення овочів, фруктів і всього, що дала природа. А в першу чергу - пізнання Бога через Ісуса Христа. Символічний сенс свята – переміна душі. Вважається, що цей день покликаний нагадати людям про необхідність преображення внутрішнього світу людини.


До речі, Свято Преображення вважається в народі початком осені. А для нас, районківців, це свято духмяного меду та солодких яблук, які ми вже встигли зранку посвятити.


Після кожного духовного свята ми сподіваємося, що надалі піде відлік тільки хороших подій та змін на краще. Нехай зараз ці сподівання втіляться в життя. Віримо в це! Зі святами!

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)