Свілана мріє жити на рівних умовах зі звичайними людьми

8 Листопада в 16:25  0  1101

На районіСвілана мріє жити на рівних умовах зі звичайними людьми

Якщо вас раптом охопила нудьга, і ви стали сумніватись у власних силах, то досить згадати сильних духом людей. У мене є така знайома, її звуть Світланою. Вона з дитинства обмежена у фізичних можливостях, але ці вади не заважають їй максимально наблизити власне життя до життя фізично здорових людей, більше того, й залишити вагомий слід в своєму житті.

 

Світлана Лось молода, чуйна, добра і сильна духом дівчина яка мешкає в с. Кінські Роздори. Хоч вона і не може рухатися як її однолітки, все ж залишається активною та життєрадісною. А ще ця дівчина надихає життєлюбством і оптимізмом. Отже, знайомимось.

 

Світлано, з чого починається твій день?
Все як у звичайних людей, підйом, сніданок… потім сідаю за ноутбук працювати.

 

В тебе багато друзів? Яким повинен бути справжній друг?
Справжніх? Ні, не багато. З такими щоб “у вогонь і воду” дуже мало. Взагалі у мене багато знайомих з якими спілкуюсь, іноді зустрічаюсь. Справжніх можу на пальцях перерахувати.

 

По-перше, справжній друг повинен завжди говорити правду, бути поруч, підримувати, допомагати. Це основне для мене.

 

 

Як ти проводиш свій вільний час?
Мені простіше сказати чим я не займаюся (сміється), тому що я займаюсь багато чим. Наприклад, алмазною вишивкою, рерайтингом (пишу статті під замовлення). До речі, в дитинстві хотіла бути журналістом, але навчатися змоги не було. Іноді можу писати вірші, люблю зустрічатися з друзями.

 

Тобі важко знайомитись із новими людьми?
Ні, не важко, але важко увійти в довіру. Бо якщо людина з обмеженими можливостями, то всі вважають що у неї є якісь відмінності від здорової людини. В цьому і є труднощі, щоб люди приймали тебе таким який ти є! Моя робота пов’язана зі спілкуванням з незнайомими людьми, тому у мене з цим проблем немає.

 

Ти займаєшся продажом продукціїї Oriflame, як довго? І чому саме ця компанія?
Вже сім років, з точки зору бізнесу, саме в цієї компанії є можливості розвиватись, інші я не розглядала. Команда людей з якими працюю - більше 3 тисяч осіб.

 

Про що ти мрієш?
Щоб було все обладнано для нормального життя, аби жити на рівних умовах зі звичайними людьми.

 

Як ти вважаеш чи правильним є те що, до людей з обмеженими можливостями дуже багато уваги?
Якшо на конкретній людині то ні, нехай краще та увага піде в суспільство. Наприклад, до Дня інваліда, всі говорять як нам допомагають, дають путівки в санаторії, майже в золоті купають. Але проходе цей день і про нас забувають.

 

В тебе є вища освіта?
Так, я навчалась у Бердянському педагогічномі університеті, але за фахом не працюю.

 

Чим ти ще займаєшся крім роботи в інтернеті?
Я займаюсь благочинністю. В невдовзі збираюсь поїхати до дітей-сиріт в наш дитячий будинок «Світанок», повезу малюкам подарунки, люблю приносити користь оточуючим.

 

Спілкуючись зі Світланою я подумала, як іноді важко подолати перешкоди на шляху до власної мрії, а дивлячись на таких людей розумієш, що все можливо. Життя неодноразово підтверджує, що кожна людина в силах реалізувати себе не важливо від твого соціального статусу.

 

Аліна ХАРЬ,
судентка 2 курсу факультету журналістики
Запорізького національного університету

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)