Ситуація: “От би мені шматочок ковбаси”

29 Вересня 2021 10:20  0  3577

Події містаСитуація: “От би мені шматочок ковбаси”

Учора стала учасником однієї історії. В одному з продуктових магазинів міста зустрілася бабуся. Жіночка ретельно перебирала буханці хліба на стелажі, шукаючи свіжоспечений.


Я ж стояла поряд на гастрономічному відділі, чекала поки мені зважать ковбасу. Заговорила зі старенькою.

 

Бабуся представилась, сказала скільки їй років - 83 і запитала, що я купую. Коли почула, що беру кільце ковбаси до обіду, каже: “от би мені шматочок ковбаси...Та пенсія мала, тільки й вистачає, що на дешевенький хліб”.

Дійсно, в руках вона вже тримала дві буханки хліба і кіло цукру.

 

Зрозуміло, що я купила бабусі ту ж саму ковбасу, що брала собі. Вона зраділа і почала дякувати. Між цим продовжувала на весь магазин розповідати, як тяжко живеться пенсіонерам. З бабусею ми розпрощалися, але відчуття від пережитого залишилось двояке. Начебто й допомогла, але якось вимушено…

 

Найбільше мене збентежив той факт, що люди, які все своє життя віддавали на розквіт держави, тяжко працюючи на виробництвах, у колгоспах, заводах, зараз змушені ось так, пристосовуватися, аби просто вижити.
Пенсіонерів загнали в бідність високими цінами, і старі люди, замість того, що б насолоджуватися часом, відведеним їм для відпочинку тіла та душі, змушені принижуватися і, банально, просити продуктів.

 

Частина нужденних пенсіонерів, не готові брати допомогу з рук інших людей. Коли пропоную сама оплатити їм покупку на касі магазину чи у руки даю продукти - ніяковіють, бентежаться та соромляться... бідності. Воно й зрозуміло, бо хіба хтось із них міг собі уявити, що на старості літ доведеться ось так жити - виживати?

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
5
Сміх
54
Жах
78
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)