Система «кешбек», як скористатися якщо вам видали чек з порушеннями

12 Лютого в 11:09  0  754

На районіСистема «кешбек», як скористатися якщо вам видали чек з порушеннями

Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області нагадує, що з квітня 2020 року набирають чинності зміни до законів, якими передбачено, що з 1 жовтня 2020 року покупці, сплативши за товар чи послугу від 850 гривень та більше, зможуть оскаржувати видані їм з порушеннями чеки за системою «кешбек».


Механізм «кешбек» передбачає компенсацію покупцю, на підставі його скарги до контролюючого органу щодо порушення продавцем встановленого порядку проведення розрахункових операцій, частини суми штрафних санкцій, застосованих до продавця.


Треба наголосити, що надати скаргу можливо лише через Електронний кабінет, за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Після отримання скарги, податкові органи мають провести перевірку, за результатами якої буде встановлено факт порушення продавцем порядку проведення розрахункових операцій.


У разі доведення порушення буде застосовано штрафну санкцію до порушника. Після сплати санкції до бюджету в повному обсязі, покупець отримує компенсацію «кешбек», яка складе 100 % вартості придбаних товарів (робіт, послуг), зазначених у скарзі.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
10
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)