Міні концерт у виконанні Івана Івановича (ОНОВЛЕННО)

14 Червня 2012 11:54  0  3488

ВідеорепортажМіні концерт у виконанні Івана Івановича  (ОНОВЛЕННО)

   Віртуозна гра на мандоліні привертала увагу всіх, хто проходив повз «Хитрий ринок». Ноти, слухаючись кожного руху пальців, кожного доторку медіатора, злітали догори, бриніли, співали та зачаровували, змушуючи зупинитись. Як виявилось, виконавець різноманітних мелодій знайомих пісень Іван Носко завітав до свого товариша, що торгує на ринку, та вирішив зіграти кілька мелодій. 

 

   - Що це у вас за інструмент? - запитуємо дідуся.

 

   - Мандоліна, мені її подарував Олександр Пеклушенко у 2005 році. Так склалися обставини під час одного з моїх виступів - у мене опинився цей музичний інструмент, - зазначив Іван Іванович. - А загалом, я граю на різних музичних інструментах.

 

   Ми не стали відволікати музиканта від його творчого заняття зайвими запитаннями. Адже знову і знову хотілось почути звуки музики, ніби маленьку розповідь про те, що не вимовиш словами...

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 3

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Алекс 12.06.2012 12:46
"какая радость и восторг". Мндалина от САМОГО пана ПЕКЛУШЕНКА!!!!!!!! А почему не написано, что Носко И.И. сидит как "бомж", торгуя мелочовкой???? Наверное - "жизнь не мёд". Лучше бы шановный пан позаботился о пенсии этого да и других старичков. Которые жили, работал всю жизнь, а в итоге остались не чем. Спасибо, и глубокий поклон за мандалину.
 1  Лиля 12.06.2012 13:47
Не торгует. Потерпите немного. Все будет. И текст в том числе.
 2  Алекс 12.06.2012 12:47
видно, что у старичка глаза полны счастья!???????????????
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)