Міні концерт у виконанні Івана Івановича (ОНОВЛЕННО)

14 Червня в 11:54  0  1748

ВідеорепортажМіні концерт у виконанні Івана Івановича  (ОНОВЛЕННО)

   Віртуозна гра на мандоліні привертала увагу всіх, хто проходив повз «Хитрий ринок». Ноти, слухаючись кожного руху пальців, кожного доторку медіатора, злітали догори, бриніли, співали та зачаровували, змушуючи зупинитись. Як виявилось, виконавець різноманітних мелодій знайомих пісень Іван Носко завітав до свого товариша, що торгує на ринку, та вирішив зіграти кілька мелодій. 

 

   - Що це у вас за інструмент? - запитуємо дідуся.

 

   - Мандоліна, мені її подарував Олександр Пеклушенко у 2005 році. Так склалися обставини під час одного з моїх виступів - у мене опинився цей музичний інструмент, - зазначив Іван Іванович. - А загалом, я граю на різних музичних інструментах.

 

   Ми не стали відволікати музиканта від його творчого заняття зайвими запитаннями. Адже знову і знову хотілось почути звуки музики, ніби маленьку розповідь про те, що не вимовиш словами...

 

 

Автор: Лілія БІЛА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Всего комментариев: 3

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Алекс 12.06.2012 12:46
"какая радость и восторг". Мндалина от САМОГО пана ПЕКЛУШЕНКА!!!!!!!! А почему не написано, что Носко И.И. сидит как "бомж", торгуя мелочовкой???? Наверное - "жизнь не мёд". Лучше бы шановный пан позаботился о пенсии этого да и других старичков. Которые жили, работал всю жизнь, а в итоге остались не чем. Спасибо, и глубокий поклон за мандалину.
 1  Лиля 12.06.2012 13:47
Не торгует. Потерпите немного. Все будет. И текст в том числе.
 2  Алекс 12.06.2012 12:47
видно, что у старичка глаза полны счастья!???????????????
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

oez_robota_09_03_2017_01.jpg

oez_robota_09_03_2017_02.jpg

hev4enko_okna.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)