15 грудня колектив Пологівського районного суду відзначає своє професійне свято - День працівників суду!

14 Грудня в 16:02  0  1413

Знай наших15 грудня колектив Пологівського районного суду відзначає своє професійне свято - День працівників суду!

У колективі працюють досвідчені юристи: голова суду Віктор Омельчук, заступник голови суду Яків Мосейко, судді Григорій Лінник та Максим Іванченко. 

 

На авторитет правосуддя впливає не лише робота суддів, а й апарату суду – державних службовців, які забезпечують проходження справ у суді та належне звернення до виконання судових рішень. 

 

У колективі суду працюють досвідчені, кваліфіковані спеціалісти. Саме відповідальне та сумлінне ставлення кожного до роботи, використання комп’ютерної техніки, фіксування судового процесу за допомогою спеціальної апаратури допомагає колективу подолати велике навантаження. Веденням судової статистики, складанням звітів тощо займаються помічники суддів Олександра Кувіка, Оксана Тоцька, консультант Віталіна Божко, судовий розпорядник Тетяна Твердохліб.

 

Приймає документи та веде фінансову звітність консультант суду Альона Горбань. Своєчасне виготовлення протоколів судового засідання, забезпечення порядку та культури судового процесу залежить від сумлінної праці секретарів судових засідань Наталії Савченко, Олени Кузнецової, Оксани Івлевої, Анжели Колісник, Тетяни Таран. 

 

Організацію впровадження в роботу суду комп’ютерної технології покладено на головного спеціаліста Павла Сахна. Консультант Людмила Тоцька виконує судові рішення по цивільних справах якісно та сумлінно. Чистоту, порядок та своєчасну доставку кореспонденції забезпечує Олена Гонтар. 

 

 

Стержнем колективу є люди, які за плечима мають великий досвід роботи та знання і передають їх молодим колегам. Серед них Наталія Головко та помічники суддів Наталія Шерстюк і Ніна Самобоча. 

 

Бажаємо колективу Пологівського районного суду завжди залишатися вірними складеній присязі, гідно виконувати свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини. Міцного здоров’я і щастя вам. 

 

Нехай удача та професійні успіхи будуть постійними супутниками у вашому житті!

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  аноним 15.12.2012 01:04
А я в нашем суде справедливости не разу не видел. По гражданским делам решение суда всегда не на стороне закона,а на той,кто больше заплатит
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)