Спростовуємо! Субсидія нараховується з 1 жовтня!

1 Листопада в 08:55  0  623

АктуальноСпростовуємо! Субсидія нараховується з 1 жовтня!

Минулого номеру на сторінках Газети було опубліковане повідомлення Пологівського УСЗН щодо втрати чинності постанови Кабінету Міністрів України від № 2246 «Про затвердження Правил надання населенню послуг із газопостачання», де був визначений опалювальний період з 1 жовтня до 30 квітня. У зв’язку з цим пояснювалося, що розрахунок субсидії у місяцях початку та закінчення опалювального періоду буде здійснюватися з урахуванням дати його початку та закінчення, що встановлюється рішенням виконавчого органу міської ради або місцевої держадміністрації. Зазначена норма стосується індивідуального опалення (газового та електричного).


Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг для мешканців Пологівщини мала нараховується з 17 жовтня – початку опалювального сезону у Пологівському районі.


Однак, як повідомляють у Пологівському УСЗН, питання про зміну дати початку опалювального сезону для розрахунку субсидії наразі не врегульовано. Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг розраховується на опалювальний сезон, як і в попередні роки, - з 1 жовтня.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)