Із субсидією на електроопалення доведеться почекати

8 Серпня 2013 16:36  0  6308

Запитай у "РАЙОНКИ"Із субсидією на електроопалення доведеться почекати

Чому у цьому році не надають субсидію тим, у кого є електричне опалення?» - з таким питанням до редакції звертаються пологівські пенсіонери.

 

– Нам у соцзабезі» видали якісь квитанції, сказали йти до  РЕМу, адже  там мають видати акти. А у РЕМі відповідають, що нічого про акти не знають. Що нам робити? – скаржиться пенсіонерка Ганна Тимофіївна. – Адже я отримую невелику пенсію, і те, що можу залишитись без субсидії, мене жахає.

 

Що відбувається з оформленням субсидії на електроопалення? Питання роз’яснює заступник начальника УСЗН Пологівської РДА Оксана Семененко.

 

 

- Заради безпеки пологівців, згідно із новими правилами, для отримання субсидії на електроопалення громадяни, які  в осінньо–зимовий період опалюють своє помешкання побутовими приладами, повинні надавати в УСЗН акти обстеження стану зовнішніх і внутрішньобудинкових електромереж на їх відповідність вимогам нормативно - правових актів, на підставі яких призначається відповідний вид субсидії. Нещодавно при голові Пологівської РДА була проведена нарада із визначення відповідальної установи, яка видаватиме акти... Враховуючи актуальність даного питання, про наслідки його вирішення негайно буде повідомлено отримувачів цього виду субсидії. Наголошуємо, що дана категорія громадян, яка складається переважно з пенсіонерів та одиноких мешканців, не залишиться без уваги влади, - зауважила Оксана Анатоліївна.

 

Тож  процес початку видачі актів обстеження стану зовнішніх і внутрішньобудинкових електромереж тримається на контролі.

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)