Субсидія в умовах карантину: зміни та як отримати

30 Вересня 2020 08:28  0  2071

На районіСубсидія в умовах карантину: зміни та як отримати

На сьогодні відомо, що карантин продовжили аж до 31 жовтня. Отже, період отримання субсидій припадає саме на цей час. Кому субсидію нададуть відразу, а кому доведеться “боротися” за неї під час карантинних обмежень?

 

Як і раніше, через карантин базова норма оплати комуналки в 15% залишається і цього сезону. При цьому соціальні нормативи збільшили на 50%. Але за нещодавніми нововведеннями субсидія на комунальні послуги відтепер рахується як сукупний дохід сім'ї.

 

“Для тих, хто вже отримував субсидію і пільги на житлово-комунальні послуги, її буде призначено в автоматичному режимі. Хто звертається вперше, повинні пройти до органів місцевого самоврядування з необхідними документами. Скрізь визначені відповідальні особи, які приймають документи та надають їх до управління соціального захисту для подальшого призначення”, — повідомила Семененко Оксана Анатоліївна, начальниця управління соціального захисту населення Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області.

 

З 1 липня субсидія враховується до сукупного доходу сім'ї. Оскільки вона видається на руки і відтепер враховується як дохід, то допомога від держави, наприклад, матерям-одиначкам може бути зміненою. Але Оксана Анатоліївна заспокоює: разом із цими змінами збільшили і прожитковий мінімум на дитину відповідного віку.

 

Тому, можливо, зменшень допомоги від держави з урахуванням субсидії не відбудеться.

 

Не отримати субсидію домогосподарство може тільки у випадках:

 

  • переїзду родини
  • смерті отримувача субсидії
  • зміни в домогосподарстві, про які не повідомили в управління соціального захисту

 

Нагадаємо, опалювальний сезон розпочинається 16 жовтня. Але, на думку начальниці управління соціального захисту населення Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області Семененко Оксани Анатоліївни, суттєвих змін щодо порядку звернень і перепризначень на опалювальний період не буде.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
4
Сміх
6
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)