Українцям будуть відмовляти у субсидії через надто високу зарплату: названо цифри

9 Серпня в 09:22  0  809

На Вкраїні та у світіУкраїнцям будуть відмовляти у субсидії через надто високу зарплату: названо цифри

Існує єдина формула розрахунку, яку застосовують для вирішення питання щодо надання субсидії


Чим ближче до холодів, тим актуальнішим стає питання отримання субсидій на оплату комунальних послуг. Серед іншого, це також залежить й від доходу родини, яка претендує на знижку.

 

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Міністерство соціальної політики.

 

Конкретної суми, яка б завадила отримати субсидію не існує. У кожному випадку питання надання знижки вирішується індивідуально. Наприклад, якщо у сім’ї двоє осіб, а прибутки складають 20 тис. грн, то субсидію вони, скоріш за все, не отримають. Натомість якщо сукупний дохід сім’ї з 5-7 людей ті ж 20 тис. грн, то отримати знижку цілком реально.

 

Існує єдина формула розрахунку, яку застосовують для вирішення питання щодо надання субсидії.

 

Середньомісячний дохід на кожного члена сім’ї прирівнюється до прожиткового мінімуму. На підставі цих даних обчислюється відсоток платоспроможності всієї родини. Навіть якщо людина живе сама і отримує 20 тис. грн щомісяця, вона може звернутися за субсидією. Використовуючи формулу, її платоспроможність буде оцінена приблизно у 80%. Сім’я з 6 осіб, з таким же рівнем доходу, буде мати значно менший відсоток платежу. Саме вони, скоріш за все й отримають знижку на оплату комунальних платежів.

 

Нагадаємо, розраховуючи розмір субсидії, органи соцзахисту враховують інформацію, яку самі українці вказали в декларації про доходи. За півроку розраховують середньомісячний дохід, від цієї цифри залежить, скільки сім’я може платити за комунальні послуги. Причому в різних містах це може бути різна сума.

 

Нагадаємо також, з 15 жовтня після настання нового опалювального сезону, багато українців, які одержували субсидії, можуть їх втратити – Кабмін посилив правила призначення державної допомоги перед початком монетизації субсидій з 1 січня 2019 року.

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)