Українцям збільшать комунальні субсидії на період карантину

24 Березня в 08:44  0  862

На Вкраїні та у світіУкраїнцям збільшать комунальні субсидії на період карантину

Також буде спрощено порядок надання субсидії людям, які втратили роботу під час карантину

 

Кабінет міністрів України планує запровадити додаткову компенсацію з оплати житлово-комунальних послуг на період карантину для 3 млн домогосподарств - отримувачів субсидій, шляхом збільшення соціальних нормативів користування такими послугами.

 

Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна під час брифінгу.

 

«На найближчих засіданнях уряду ми будемо пропонувати додаткову компенсацію витрат для 3 млн домогосподарств, які сьогодні отримують субсидію, на оплату окремих комунальних послуг у період карантину. Ми зробимо це шляхом збільшення на 50% соціальних нормативів користування електроенергією, природним газом, підігрівом води, користування гарячою та холодною водою», - сказала міністр.

 

Лазебна підкреслила, що люди використовуватимуть більше ресурсів, залишаючись вдома в умовах карантину, тому уряд пішов на такий крок. За її словами, середня сума такої компенсації становитиме 300 грн. Також вона повідомила, що буде спрощено порядок надання субсидії з оплати ЖКП людям, які втратили роботу під час карантину.

 

«Ми посилюємо соціальний захист громадян, які в період карантину будуть без роботи, втратять роботу. Ми для них спростимо порядок надання субсидії, це ми плануємо винести на середу на засідання Кабміну», - зазначила Лазебна.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
3
Сміх
3
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)