Платіжки за листопад: українцям пояснили, як платити з субсидією

7 Листопада в 07:04  0  1089

На Вкраїні та у світіПлатіжки за листопад: українцям пояснили, як платити з субсидією

Наявність і розмір субсидії можна перевірити в реєстрі субсидіантів

 

Якщо субсидію на комунальні послуги нараховано, але в листопаді 2018-го платіжка за газ чи тепло прийшла без її врахування, допомога все одно буде нарахована. Її наявність і розмір можна перевірити в реєстрі субсидіантів.

 

Як повідомляється на сайті teplo.gov.ua, якщо субсидію ще не нараховано, українцям доведеться сплачувати свій обов'язковий платіж, який було розраховано до сплати за воду, світло та газ у вересні 2018-го.

 

"Якщо управління соціального захисту населення прийняло у сім'ї документи на оформлення урядової знижки зі сплати житлово-комунальних послуг, субсидія їй буде обов'язково призначена з моменту оформлення заяви, та відповідно буде здійснений перерахунок з місяця призначення житлової субсидії", — зазначається у повідомленні.

 

Затримки в оформленні субсидіїї в основному виникають через несвоєчасне подання місцевими органами інформації про склад зареєстрованих осіб, перелік житлово-комунальних послуг і тарифи в місті.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)