Якщо у власності сім'ї є авто, якому менше 5 років, субсидію не призначать

10 Травня в 08:09  0  430

На Вкраїні та у світіЯкщо у власності сім'ї є авто, якому менше 5 років, субсидію не призначать

Не всі категорії населення зможуть оформити субсидію


У містах мільйонниках нерідкими стали випадки здачі квартир в оренду із своєрідним бонусом – оформленою субсидією на комунальні послуги. При цьому власники помешкання не тільки отримують доходи, а й мають транспортні засоби або інші предмети розкоші.

 

Відтепер якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менше п’яти років, крім мопеда та авто, наданого органом соціального захисту населення, субсидію не призначатимуть. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Окрім того, доходи від оренди майна, зокрема, від здачі в оренду квартири, тепер необхідно буде також вказувати в деклараціях про доходи – в новій графі «інші доходи»

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 10.05.2018 09:13
Зачем так далеко ходить? В Пологах тоже , получатели субсидии, имеющие второе жилье - ,например, семья из двух человек , муж и жена, постоянно проживающие под одной крышей-оформляют по отдельности , на два адреса субсидию, - одну из квартир отдают квартирантам, имея при таком раскладе неучтенные доходы.
Автомобиль не роскошь, а средство передвижения.
Власть , которая сегодня нами управляет, говорила, что через два года мы Украину не узнаем , эти слова были пророческими.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)