Сесія райради: за що голосували та кого нагороджували Есть фото

18 Липня в 13:42  0  1300

На районіСесія райради: за що голосували та кого нагороджували

Сорокова позачергова сесія Пологівської райради сьомого скликання, яка пройшла сьогодні, 18 липня, розпочалася із приємної події:


Керівництво району нагородило призовими грамотами пологівських футболістів - учасників Всеукраїнських фінальних спортивних змагань ГО "ВФСТ"Колос" з футболу на Кубок "Золотий колос України" серед юнаків 2007-2008 р.н.
У змаганнях, що проходили у місті Скадовськ Херсонської області з 8 по 14 липня команда ДЮСШ здобула футбольний кубок.

 

 

Головував пленарним засіданням Олександр Покутній. Із 34 депутатів присутніх було 22. На розгляд сесії було винесено 17 питань, 14 з яких приймали пакетним рішенням.


Перелік питань винесених на пакетне голосування:

внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік;
підвищення якості та ефективності виконання функцій місцевих органів виконавчої ради та органів місцевого самоврядування на території району на 2017 - 2019 роки;
внесення доповнень до програми “Питна вода на 2012 - 2020 роки”;
внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту на 2018 - 2020 роки;
внесення змін до Програми “Діти. Сім’я. Перспектива” на 2018-2022 роки;
внесення змін до Програми поповнення статутних капіталів комунальних підприємств на 2018-2020 роки;
Затвердження нової редакції Статутів комунальних установ;
оренда майна об'єктів власності територіальних громад сіл та міста;
внесення змін до рішення райради 13 червня 2019 року №21 “Про припинення КУ “Центральна районна аптека №39” шляхом ліквідації”.


Одним депутатом менше
Достроково вирішив скласти депутатські повноваження депутат райради Цихмистра Д.В. За це депутати проголосували одноголосно.


Зміни у бюджеті

Окремим питанням депутати розглянули та проголосували за внесення змін і доповнень до рішення райради від 21 грудня 2018 року №14 “Про районний бюджет на 2019 рік”. Начальник управління фінансів РДА Світлана Сопільняк доповіла присутнім про внесені зміни до рішень райради, пропонується:
здійснити розподіл та перерозподіл субвенцій з Державного та обласного бюджетів; розподіл перевиконання доходної частини загального фонду районного бюджету між головними розпорядниками та розпорядниками нижчого рівня районного бюджету у сумі 4 327013 грн; перерозподіл бюджетних призначень загального та спеціального фондів між головними розпорядниками нижчого рівня районного бюджету; затвердити напрями та обсяги використання коштів районног бюджету відповідно до розпоряджень голови РДА.


Затвердили оклади та надбавки
Проголосували одноголосно депутати і за зміни та доповнення районної ради від 21 березня 2019 року №30 “ Про умови оплати праці працівників виконавчого апарату Пологівської райради у 2019 році” ( посадові оклади та розмір надбавок).

 

  

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
1
Сміх
2
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)