Працівники Пологівського РЕМу не отримують зарплати і готуються до страйку

27 Жовтня в 09:35  0  1121

АктуальноПрацівники Пологівського РЕМу не отримують зарплати і готуються до страйку

Співробітники енергетичної компанії скликають конференцію

 

За інформацією місцевих ЗМІ, працівники «Запоріжжяобленерго» цієї п'ятниці, 28 жовтня, збираються оголосити про початок страйку. На такий крок співробітники зважилися через заборгованість по зарплатах за останні два місяці.

 

Цю інформацію підтверджує і начальник Пологівського РЕМу Олексій Лантрат.

 

- Вчора у своєму колективі ми провели конференцію, обрали делегатів, які поїдуть до Запоріжжя в БК «Енергетик», де відбудеться профспілкова конференція, на якій ми оголосимо про страйк. Наші люди майже два місяці не отримують заробітну плату, не виділяється фінансування на ліквідацію аварійних ситуацій та на інші потреби. Весь персонал на базі РЕМу - на межі страйку, виживаємо завдяки підтримці місцевого керівництва. У наших працівників немає грошей заплатити за садочок, куди ходять їхні діти. Сталося так, що людям вже їсти нічого, - розповів про складну ситуацію Олексій Володимирович.

 

Самі працівники теж не мовчать:

 

- Зарплати немає, матеріалів немає, бензин закінчується - скоро навіть, якщо і треба буде виїхати на пошкодження, їхати буде ні на чому. Тому закуповуйте свічки, - говорить Віталій, працівник підприємства із великим стажем. Чоловік дивується, як можна було так швидко довести прибуткове підприємство майже до банкрутства.

 

За словами Олексія Лантрата, енергетики області направили листи прем’єр-міністру, профільному міністру енергетики, голові НКРЕ. Генеральний директор обленерго мав розмову із запорізьким губернатором Костянтином Брилем про ситуацію, а той, у свою чергу, доповів про це президенту Петру Порошенку. Проте віз і нині там.

 

- Наше керівництво в області не винне у цьому - це все на рівні Києва. Що буде далі, невідомо, - додав Олексій Володимирович.

 

В обленерго звинуватили в заборгованості, що утворилася, НКРЕ - туди йде практично весь заробіток. Тим часом у Нацкомісії заявили, що неодноразово зверталися до всіх інстанцій із приводу незадовільного розрахунку з боку споживачів. Крім того, в комісії заявили, що заробітний фонд компанії зріс до 7 423 грн. на працівника.

 

Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)