Пологівській малечі показали "Країну здоров'я" Есть фото

31 Травня в 17:19  0  816

На районіПологівській малечі показали "Країну здоров'я"

Минулої неділі у Пологах, у парковій зоні біля РБК, відбулась пізнавальна гра – вікторина для дітей «Країна здоров’я».

 

Ось так прозаїчно. Ще один захід, ще одна вікторина. Ніби нічого особливого. АЛЕ! ЦЕ БУЛО ЧУДОВЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ!

 

На жаль, адміністрація міста НІБИ не знала про цей захід. Відділ освіти НІЯК не сприяв проведенню свята, не забезпечив присутність школярів і дошкільнят, мабуть, школи і дитячі садки навіть не були сповіщені. На жаль. Батьки не привели свою малечу. Тільки дітки із притулку, із лікарні та ті, що на майданчику у парку грались.

 

Такого свята для дітей давно не було. По-перше, на свіжому повітрі, якнайкраще для цього підійшов парк біля Будинку культури. По-друге, це була дуже пізнавальна гра для малюків. Діти здійснили захоплюючу подорож із зупинками на станціях «Людина», «Повітря», «Спорт», «Їжа» та інших. Малюкам розповіли про найважливіше – про здоров’я: як правильно харчуватись, як важливо займатись спортом, як треба ставитись до себе і до інших, - і все це у формі чудових рухливих ігор. Малюки слухали, відкривши ротики, охоче відповідали на запитання і, звісно, дуже жваво і радісно грались. Вони сміялись і верещали від задоволення! І це дуже тішило їхніх батьків і ведучих. По-третє, четверте й п’яте, хочеться сказати дуже багато теплих слів на адресу організаторів свята, однієї з релігійних громад міста. Вони вклали, здається, усю душу в свою справу. Мало того, що був підготований чудовий інвентар: костюми для дітей, повітряні і мильні кульки, лабіринти різноманітної форми, іграшковий парашут і справжній великий батут, а ще й кожна дитина, КОЖНА, що забажала, одягла-надула-поповзала-пострибала-сховалася. І навіть проста вода на зупинці з такою ж назвою здавалась дітям найсмачнішою у світі, бо її не тільки скуштували, а ще й погралися з нею. Треба сказати, що чудові ведучі і аніматори у костюмах персонажів із мультиків були дуже привітні і уважні до кожної дитини. І це не могло не викликати поваги до них і великої подяки від батьків.

 

А по закінченню подорожі, дітей і їх батьків запросили на лялькову виставу. Ширму спорудили тут же, діточки розташувались прямо на траві, звісно їм простелили. Хто сидячи, хто лежачи, із захопленням слідкували за пригодами маленької бджілки у виставі про вічне – добро і зло. «Щаслива бджілка» - так називалась вистава, і малюки уявляли себе бджілками, бо і їм хотілось бути корисними і щасливими.

 

А на останок кожна дитина отримала ще й солодкий подарунок – за себе і за того малюка, який не прийшов на свято. На великий жаль. Бо кожен, хто прийшов, не хотів залишати це чарівне місце, де живе казка і де подарували так багато радості!

 

Скажете, розхвалює своїх. Ні, я не належу до їх громади. Ми з маленьким просто прогулювались парком і, завдяки щасливому випадку, опинились в Країні здоров’я. І так, вони – мої, бо мені, як і їм, не байдуже, якими виростуть наші діти і онуки. А ще так хочеться, щоб саме так – з любов’ю і щирою зацікавленістю – ставились до наших дітей їх наставники - вихователі і вчителі, і, звісно, щоб частіше були такі свята.

 

 

Автор: Олена КЛІМОВА
Фотограф: Марина ДІДЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)