Як працюватиме стоматполіклініка з 18 травня? Що потрібно знати пологівцям?

18 Травня в 10:04  0  1026

Здоров'яЯк працюватиме стоматполіклініка з 18 травня? Що потрібно знати пологівцям?

Комунальна установа «Пологівська районна стоматологічна поліклініка» Пологівської міської ради надає інформацію щодо режиму роботи установи з понеділка, 18 травня.


На виконання Постанови МОЗ України від 09.05.2020 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні стоматологічної допомоги на період карантину у зв′язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та Протокола позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради від 14.05.2020 №14, з метою організації протиепідемічних заходів при наданні стоматологічної допомоги на період карантину у зв′язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) запроваджуються наступні заходи:

 

1. Прийом пацієнтів буде здійснюватись у повному обсязі.

 

Реєстратура поліклініки працює з 07:30 до 18:00 (телефон для довідок – з 09:00 до 17:00 – 2-20-33). Планова стоматологічна допомога буде надаватися у дві зміни: перша зміна – з 08:00, друга зміна – з 14:00 з дотриманням часового інтервалу не менше 30 хвилин між відвідувачами для виключення контакту між пацієнтами та проведення необхідного прибирання/дезінфекції.

 

2. Хірургічна стоматологічна допомога (видалення зубів) проводиться у першу зміну.

 

3. Перебування в приміщенні сторонніх осіб та очікування послуг в установі буде заборонено, за винятком не більше одного з батьків, які супроводжують дітей до 14 років та/або осіб, що супроводжують осіб з інвалідністю.

 

4. Очікування послуги буде відбуватися ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м).

 

5. В день прийому та реєстрації буде проводитись опитування пацієнта стосовно стану здоров′я, зокрема щодо ознак респіраторних захворювань (температура, кашель, лихоманка) та контактів з іншими хворими на гострі респіраторні хвороби, після чого буде визначатись доцільність звернення за стоматологічною допомогою.

 

6. У разі виявлення ознак респіраторного захворювання або контакту з хворим на коронавірусну хворобу COVID-19 протягом останніх 14 днів, надання планової стоматологічної медичної допомоги буде відкладено.

 

7. Маршрут пацієнтів в приміщенні установи буде організований таким чином, щоб запобігти безпосередньому контакту між пацієнтами.

 

8. Вхід до приміщення установи відбуватиметься після проведення температурного скринінгу і з дозволу медичного працівника.

 

9. Очікування прийому проводиться з дотриманням масочного режиму у приміщенні поліклініки з дотриманням соціальної дистанції, на вказаних місцях.

 

10. Біля реєстратури установи організоване місце для обробки рук пацієнтів спиртовмісними антисептиками. Обробка рук пацієнта обов′язкова – повідовляє Пологівська міська рада з посиланням на інформацію адміністрації КУ Пологівської райстоматполіклініки.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
6
Сміх
19
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)