Засудження на стовпі по-гуляйпільські

26 Березня в 13:34  0  2108

Новини ГуляйполяЗасудження на стовпі по-гуляйпільські

Гучна історія їз Гуляйпільсько ЦРЛ закінчилася позитивно для активістів та людей, Марина Нікітіна розсудила колектив та активістів, проконсультувавшись із заступником МОЗу. Так, одного-єдиного лікаря, який подав заяву та документи на конкурс призначення головним лікарем лікарні, до нього допустили.

 

Але, як виявилось, питання щодо “противників” зміни керівництва не закрилося. Гуляйпільська активістка Тетяна Рябко опублікувала допис у своєму Фейсбуці із фото-оголошенням на стовпі.

 

Там розміщено фото лікарів Гуляйпільської ЦРЛ з підписом “Вони виступили від імені нашого колективу, завадили обранню молодого, розумного спеціаліста, директором ЦРЛ, віддавши перевагу хаосу, старим схемам, та недбалому управлінню. Ми на це не давали згоди”.

 

У коментарях під постом розгорнулися справжні баталії: хтось пише, що все брехня і підбурення, хтось закликає не цькувати лікарів, до яких містяни самі ж прийдуть лікуватися, а хтось радить розібратися із цінами в АТБ.

 

Та при цьому оголошення висить, питання відкрите, а дуже незадоволені, як бачимо, є. Самосуд над лікарями які “завадили обранню молодого, розумного спеціаліста” на стовпі виглядає досить ефектно, але чомусь анонімно.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
16
Сміх
16
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)