В Україні підвищать стипендії студентам

2 Вересня 2021 08:45  0  517

ОсвітаВ Україні підвищать стипендії студентам

У закладах прохтехосвіти стипендії збільшать у 2 з половиною рази

 

Уряд підвищить стипендії учням професійної освіти, студентам передвищої та вищої освіти. Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

 

“Сьогодні маємо рішення щодо стипендій. Уряд запровадить зміни до розмірів стипендіального забезпечення учнів закладів професійної освіти, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти. Це означає, що стипендії для студентів будуть збільшені”, — заявив Шмигаль.

 

У закладах прохтехосвіти стипендії збільшать у 2 з половиною рази, а студенти вишів отримають підвищення щонайменше у півтора рази.

 

“Останнє підвищення відбувалося у листопаді 2017 року, тому назріла нагальна необхідність підвищення соціального захисту учнівської та студентської молоді”, — додав Шмигаль.

 

На сьогодні мінімальна академічна стипендія в навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації становить 1 300 гривень на місяць. Звичайна стипендія в закладах профтехосвіти становить 490 гривень.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)