Стерилізація собак у місті: як ловили, що робили, куди поділи Есть фото

19 Грудня в 12:13  0  1329

Події містаСтерилізація собак у місті: як ловили, що робили, куди поділи

Команда «ЗооКонтролю», яка прибула до міста щоб провести стерилізацію безпритульних собак, виконала своє завдання на 100 відсотків!


Бригада ветеринарів із міста Харків працювала у місті впродовж тижня, здійснювали відлов, стерилізацію, вакцинацію та чипування безпритульних собак. В результаті проведеної роботи було відловлено 52 собаки і 52 стерилізовано. Із них 39 дівчаток і 13 хлопчиків. Що в свою чергу запобігло народженню 400 цуценят і 80 собачих весіль на рік.


Окрім запланованої стерилізації та вакцинації ветеринари провели кілька складних операцій по видаленню грижі, раку грудей і завмерлого плоду. Проблеми у собак були виявлені по ходу проведення процедури.


Тварин розшукували по всьому місту. Пологівці, активні у скаргах на собак, чомусь не були активні у зверненнях про їх місцезнаходження. Але «ЗооКонтролю» разом з помічницею – волонтером Іриною Царенко все ж таки вдалось відловити майже всіх собак.


- Спочатку люди недовірливо ставились до відлову, думали що собак хочуть просто усипити, але коли побачили, що їх випускають після проведення процедури, заспокоювались і в подальшому нам допомагали. Були випадки коли собак навмисне приховували. Стерилізація місцевих бродячих собак має ще один плюс - стерильні, вакциновані і соціалізовані собаки вже не пускають у місто нових собак, - пояснює Ірина Царенко.


Варто розуміти, що навіть цуценя яке сьогодні має прихисток, завтра не опиниться на вулиці. Тому від нас також залежить той факт, чи наповняться вулиці міста новими собаками у майбутньому.


Нагадаємо, що на проведення гуманної процедури - стерилізації собак, з міського бюджету було витрачено 100 тисяч гривень.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)