Статуя Ромео майже готова. Місце її “життя” поки що ні

26 Вересня в 09:00  0  2309

КультураСтатуя Ромео майже готова. Місце її “життя” поки що ні

Робота над постаментом відомому діячу культури, хореографу Ромео Гаспаряну в самому розпалі.

 

Де саме буде встановлено пам’ятну статую висотою до 1 мерту, поки невідомо, але якою вона буде, ми вже можемо побачити.

 

Статуя чоловіка, який має правильну постать і граціозно підіймає руки вгору, як це робив Ромео Самвелович на сцені, майстер помістив на уявному гірському плато, що перетворюється за його спиною на крила-натхнення. Так описав Анзор Володимирович свій задум, який ось-ось буде готовий для показу.

 

Основні роботи вже зроблено, залишилося найприємніше - це риси обличчя та інші тонкощі й деталі, - розповідає скульптор, який протягом двох місяців працює над створенням пам’ятного постаменту.

 

Матеріал з якого виконується статуя не є дефіцитним, це: метал, цемент, пісок, відсів, пластифікатори-закріплювачі, шпаклівка, грунтівка та фарби. Як розповідає майстер, ці складові йому купувати не довелося, щось залишилося із попередніх комерційних замовлень, а на інше знайшлися добрі люди-меценати.

 

Минулого року, коли Ромео Гаспарян раптово пішов із життя, в газетах я читав заклики про надання допомоги на встановлення пам’ятнику. Так як фінансової допомоги тоді я надати не міг, то вирішив це зробити як тільки у мене з’явилася така можливість. Пізніше й народилася ідея створити про нього пам’ять власноруч. Для мене Ромео Гаспарян та людина, завдяки якій мої діти люблять хореографію і вміють гарно танцювати. Його учні стали педагогами для моїх дітей. Чому ж пам’ять про таку людину ми не повинні закарбувати?! - зазначає автор.

 

 

Після того, як вся композиція буде готова, Анзор Сарішвілі збирається запропонувати її встановлення у фойє Пологівського РБК, де й пропрацював Ромео Гаспарян велику частину свого творчого життя.

 

Автор: Людмила СОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

27
Супер
3
Сміх
5
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)